Spekulace u konce, Mesut Özil hráčem Realu Madrid!

Čas 17. 08. 2010, 15:44 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Mesut Özil
Mesut Özil

<Aktualizováno> Dlouhé dny spekulování jsou u konce. Mesut Özil je oficiálně hráčem Realu Madrid. Na svých webových stránkách to potvrdil královský velkoklub a přidal se i Werder Brémy, kde Němec dosud nastupoval.

Do Realu Madrid přichází další nová posila. Tou, již šestou v pořadí letos v létě, bude německý středopolař a bývalý hráč Werder Brémy, Mesut Özil. Ten na sebe upozornil skvělými výkony v posledním ročníku německé Bundesligy a také na posledním Mistrovství světa.

Tuto zprávu dnes po půl čtvrté zveřejnily oficiální weby obou týmu. Cesta k dohodě však byla velice dlouhá a trnitá. Bulvární plátky v obou zemích nad touto kauzou spekulovali opravdu často a v posledním týdnu prakticky denně.

Původně to vypadalo, že Němec do Realu nepůjde. Florentino Pérez nabízel 9 milionů eur, které ale vedení Werderu nechtělo přijmout. Poté zkušený businessman přidal na 14 milionů, což se Němcům líbilo více. Konečná částka je podle zákulisních informací kolem 15 milionů eur.

Respektujeme Mesutovo přání, chce udělat další významný krok ve své kariéře,“ řekl Klaus Allofs, sportovní ředitel Werderu, prostřednictvím oficiálního webu Brém.

Kromě tohoto německý klub oznámil, že mladý hráč v brzkých hodinách odletí do Madridu, kde zítra, tedy ve středu, podstoupí lékařskou prohlídku a nejspíše podepíše i smlouvu. Tu by měl mít v královském velkoklubu na pět let. Za rok si vydělá pět milionů eur.

My tedy vítáme Mesuta v novém působišti a doufáme, že tu bude úspěšný a bude se mu dařit. Vítej Mesute! HALA ÖZIL!

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (222 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!