Ronaldo: Ikere, jsi nejlepší na světě

Čas 15. 08. 2010, 15:02 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Iker Casillas
Iker Casillas

Hvězdný záložník či útočník Realu Madrid, Cristiano Ronaldo, vzdal hold Ikeru Casillasovi po zápase na půdě Bayernu Mnichov, kde brankář zářil, když vychytal pokutové kopy.

Iker Casillas se na půdě německého giganta opět předvedl v nejlepší formě a pokračuje tak skvělými výkony i po vydařeném Mistrovství světa v JAR, kde měl lví podíl na úspěchu španělské reprezentace.

Bayern dostal totiž hned v úvodu velkou šanci skórovat, když Ramos fauloval Riberyho, jenže Casillas nařízenou penaltu dokázal zneškodnit. To ale zdaleka nemělo být vše, co brankář Realu ukáže ze svého umění.

Po celý zápas držel svůj tým, lapil hned několik velkých šancí domácích. Připomenout bychom mohli únik Riberyho, krásnou střelu Altintopa nebo nájezd Kloseho. 

Vrchol však přišel po nerozhodném výsledku. Jelikož se muselo o vítezi rozhodnout, přišly na řadu penaltové kopy. A v těch si brankář přezdívaný kočka počínal opět skvěle. Zneškodnil totiž hned dvě ze čtyř penalt a hlavně díky němu mohli tak hráči slavit zisk první trofeje v této sezóně.

O Casillasově výkonu se samozřejmě opět namluvilo spoustu superlativ, pochválil ho i trenér José Mourinho. Fanoušci ho opět nosili na rukou a byli hrdí na to, že právě jejich tým má v bráně tak skvělého brankáře.

Nyní se připomněl i Cristiano Ronaldo. „Iker Casillas je nejlepší brankář světa. Opět to potvrdil. Také jsem mu po zápase řekl, Ikere, jsi nejlepší brankář světa“ přiznal Ronaldo.  

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (69 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!