Slavní tenisté na přípravě Realu

Čas 06. 08. 2010, 12:25 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Andy Murray s Albiolem a Arbeloou
Andy Murray s Albiolem a Arbeloou

Tenisová sezóna je narozdíl od té fotbalové v plném proudu a hráči nyní převážně čekají turnaje na severoamerickém kontinentě, jenž vyvrcholí koncem srpna a začátkem září US Open. Volných dnů využili dva slavní fandové Los Blancos k tomu, aby navštívili jejich přípravu.

Je dobře známo, že má Real Madrid, tak jako i jiné světové velkokluby, fanoušky ve všech možných sportovních či kulturních odvětvích. Například takový tenis. Velkým fandou je rozhodně Rafa Nadal, své sympatie již odtajnili třeba i Roger Federer a Novak Djoković.

Letní přípravy Los Blancos v USA využili další dva vysoce postavení hráči v žebříčku ATP, aby navštívili svěřence Josého Mourinha v kampusu Los Angeles University.

Tím prvním byl před pár dny Španěl, Feliciano Lopéz. Ten hrál v tu dobu turnaj v Los Angeles, kde však vypadl v semifinále a měl nějaké to volno pro tuto návštěvu.

Byla to zajímavá zkušenost. Vypadají silní a způsob, jakým je Mourinho vede, ve mě udělal dojem. Pečlivě se o ně stará, čímž dokazuje, že je velkým profesionálem a skvělým trenérem. Mourinho ze sebe vyřazuje zápal pro hru. Své úspěchy si rozhodně zaslouží a hráči se od něj mohou leccos naučit. Myslím, že Realu pomůže k mnoha trofejím.

Jako správný Madridista sleduje Lopéz novinky ohledně klubu ze Santiaga Bernabéua, proto mu neuniklo, že v té době s týmem již trénovaly tři nové posily, ?ngel di María, Sergio Canales a Pedro León.

Canales je velice dobrý hráč, sledoval jsem ho, když hrál v Racingu a má před sebou skvělou budoucnost. Pedro León se mi z posil líbí nejvíce. Viděl jsem ho hrát za Getafe, protože Míchel (trenér Getafe - pozn. redakce) je mým přítelem a byl jsem na několika zápasech. Myslím, že bude v Realu úspěšný. Di María je velmi rychlý a technicky skvěle vybavený, Khedira je zase velice kvalitní a ve hře každého týmu má důležitou roli.

To včera se na trénink přišel podívat snad ještě daleko známější hráč. Světová čtyřka, Andy Murray. Ten je znám, jako mnoho Britů, svou láskou k fotbalu. Rozhodně bylo vidět, že během června a července pozorně sledoval Mistrovství světa v JAR.

Je to čest potkat některé z hráčů Realu Madrid. Byl jsem trochu nervózní z toho, že se s nimi uvidím a promluvím. Je to jeden z nejlepších klubů na světě a setkání bylo úžasné. Mourinho je nejlepší trenér na světě a rozhodně pomůže Realu Madrid splnit všechny cíle, které si daly. V Anglii zavládlo určité zklamání, když odešel, protože každý věděl, že je nejlepší.

Sergio Ramos a Xabi Alonso za sebou mají skvělý světový šampionát, ale Casillas byl prostě famózní. Je zdaleka nejlepším brankářem na světě. Setkání s ním bylo pro mě neskutečné.

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!