Mourinho chce Kaká dostat zpět do top-formy

Čas 01. 08. 2010, 19:10 | Autor Peči | Zdrojrealmadrid.de, .com
Kaká ještě pořádně neví, co ho čeká
Kaká ještě pořádně neví, co ho čeká

Dnes se již do tréninku zapojil i Kaká, který dnes ráno přiletěl do Los Angeles. Trenér Mourinho si dal za cíl dostat ho zase do té nejvyšší formy.

Ještě pořád ne úplně zdráv...

Kaká se dnes ráno v 08:00 ubytoval v hotelu a dopoledne byl na pokoji, aby si nejdřív trochu odpočinul z cesty. Dnes dopoledne žádný trénink na plánu nebyl, a tak se s ostatnmi hráči a trenérama potkal až odpoledne. Mourinho si hend vyžádal prohlídku Brazilské hvězdy, aby věděl, jak na tom Kaká ve skutečnosti je. Kaká do LA přiletěl s papírama od dvou doktorů, jednoho ze Sao Paula, tím druhým je týmový lékař Brazilské reprezentace. V Obou stojí, že Kaká mohl hrát v Jihoafrické Republice pouze na 85% a oba Brazilci doporučují chirurgický zákrok.

Zdravotní tým Realu se tedy rozhodl, že Kaká podrobí většímu vyšetření a pak se uvidí, co a jak bude.


Mourinhův úkol a cíl - dostat Kaká zpět do nejvyšší fromy

Mourinho už sám několikrát řekl, že z Brazilce bude chtít dostat to nejlepší, proto chce nejdřív přesně vědět, co může a nemůže Kaká dělat, popřípadě zda může vše dělat opravdu na 100%. Poslední sezona se Kaká moc nepovedla, určitě na tom měly podíl i ty zranění, které prodělal, ale kritici mají pravdu, ani když hrál tak to nebyl ten Kaká před 3-4 rokama, kdy hrál v Miláně opravdu excelentně, což se může jevit jako zklamání, když za něj dátě 65 milionů euro. Hodně lidí tedy očekává, že Kaká udělá v přípravě vše pro to, aby další sezonu odehrál co nejlíp. Operace, která by mu v zápasech nechala zmizet všechny starosti, by tedy možná nebyla úplně od věci.


Do tréninků už by se měli zapojit i další hráči, kteří se vrací z dovolené -
Raul Albiol, Alváro Arbeloa a Rafael Van der Vaart, dál se přidají i dvě posily Realu, Sergio Canales a Sami Khedira.

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (131 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!