Pepe: Mourinho mluví naším jazykem

Čas 31. 07. 2010, 17:46 | Autor vjetef | Zdrojrealmadrid.com
Pepe
Pepe

"Víme, že musíme neskutečně tvrdě pracovat, abychom získali tituly." Pár slov Pepeho pro media při třetí konferenci v Los Angeles.

K metodám nového trenéra

"Nikdy před tím jsem s Mourinhem nepracoval a jsem jím ohromen. Velice dobře pracuje s hráči a mluví jejich jazykem. Je velice náročný, ale jeho podpora nám hodně pomáhá. Naší povinností je hájit barvy Realu Madrid až do samého konce. Abychom vyhrávali, musíme nesmírně tvrdě pracovat. Mourinho to ví a podle toho konáme."


O nejnovější posile Realu

"Real Madrid podepisuje skvělé hráče. Jsou to všechno vynikající hráči, kteří se rychle naučí o čem je tým a jak zde co nejlépe pracovat. Khedira se výborně předvedl na šampionátu a to je důvodem, proč se ho Real rozhodl získat.


Ještě k odchodu Raula

"Raul strávil v Realu Madrid mnoho let. Je skvělým příkladem pro nás všechny, ale už tady není. Nikdy na něj nezapomeneme, ale teď se musíme soustředit na práci bez něj."


Zranění z minulé sezony je zdá se historií

"Z mého zranění jsem plně zotavený. Tvrdě jsem pracoval a nyní jsem připravený na výkony té nejvyšší úrovně."


Mourinhovy metody

"Mourinho po nás při tréninku požaduje vysokou intenzite a klade důraz na rychlé odebrání balonu. Požádal nás o tvrdou a intezivní práci na každém treninku."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!