Raúl prezentován jako hráč Schalke 04

Čas 28. 07. 2010, 18:44 | Autor Karlos | Zdrojmarca.com a daylife.com
Raúl s Magathem
Raúl s Magathem

<FOTO & VIDEO> Stejně jako Guti, tak i Raúl již má za sebou podpis smlouvy v novém klubu a také prezentaci. Ve Veltins Areně poprvé vyběhl na hřiště v jiném, než v dresu Realu Madrid.

Madridistas se pomalu vzpamatovávají z odchodu dvou legendy, avšak ani jeden z dvojice Guti - Raúl nezahálí. Zatímco o Gutim jsme vás již informovali, našeho bývalého kapitána čekala totiž prezentace a podpis smlouvy dnes.

Ráno El Siete podstoupil lékařské testy, které dopadly na výbornou, následovala důležitá část celé výměny působiště, podpis kontraktu, jenž je mimochodem na dvě sezóny, a prezentace tisku.

Na hřiště přišel v 15:00 po modrém 'koberci' okolo špalíru dětí, kteří hrají za gelsenkirchenskou juniorku. Následně obdržel dres, samozřejmě s číslem sedm, od trenéra Felixe Magatha a poté kus uhlí od horníků, což symbolizuje hornický původ města a regionu.

Přicházím do ambiciózního týmu, který se o mě zajímal nejvíce. Přišel jsem tvrdě pracovat, hrát a rozdávat fanouškům radost. Chtěl bych všem poděkovat. Je to pro mě zvláštní den, po 16 letech co jsem hrál za Real Madrid. Teď jsem snil o nové výzvě. Schalke hraje v Lize mistrů a je jedním z adeptů na německý titul. Myslím, že budou tyto dva roky pro mě obrovskou zkušeností,“ hlásil Raúl

Dále Raúl zmínil, co by se stalo, kdyby Schalke mělo hrát s Realem Madrid. „Jsem si jistý, že tu vše dopadne dobře. Měl jsem i jiné nabídky, ale vybral jsem si tento klub. A co když narazí Schalke na Real v Lize mistrů? Ve smlouvě nemám žádnou doložku, která by mi bránila nastoupit, ale aby se to stalo, muselo by dojít k velké souhře okolností. Ale chtěl bych, aby se to stalo.

Anděl z Madridu už také absolvoval s novým týmem první trénink, na kterém si rozhodně popovídal i s Christophem Metzelderem, jenž po skončení smlouvy v Madridu také zamířil do Schalke. Svůj debut by si za tým z Gelsenkirchenu mohl odbýt v sobotu proti Hamburku SV od 16:45.

 

FOTO

 

 

 

 

 

VIDEO

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (89 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!