Agent: Přestup Maicona je na mrtvém bodě

Čas 12. 06. 2010, 11:37 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Maicon
Maicon

Už to vypadalo, že přestup Maicona do Realu Madrid je otázkou několika dnů a že mu v cestě již nic nebrání. Nyní je vše jinak. Inter se svého hráče nechce jen tak vzdát. Druhou stranou by mohl zamířit Fernando Gago.

Okamžitě poté, co přišel Mourinho do Realu Madrid, vyřkl prezidentovi jasné přání. Kupte mi Maicona! Vše se zdálo v pořádku, sám hráč chtěl a chce přestoupit. V podstatě i Inter se už s jeho odchodem začal pomalu smiřovat.

Nyní je ale vše jinak. Celý přestup zatím totiž padá na přestupové částce. To ostatně potvrzuje i agent samotného hráče. „Nemůžu k tomu moc říct, jen to, že na jedné straně je prezident, který chce zaplatit málo a na druhé straně je prezident, který chce až moc vydělat.“

Tím samozřejmě nepřímo naznačil, že se Perézovi nechce vytahovat z peněženky nesmyslných 30 - 40 mil. euro, což si přeje prezident Inter Milán, Massimo Moratti. Na druhou stranu je pochopitelné, že Inter nebude chtít jednoho ze svých nejlepších hráčů prodat lacino.

Fernando Gago opačnou cestou?

Naopak z Realu Madrid do Interu by mohl zamířit defenzivní záložník, Fernando Gago. Inter se prý o jeho služby zajímá. Italský klub ale prý není ochotný přistoupit na jakoukoliv výměnu.

Agent Gaga ale o ničem takovém neví. „Momentálně o tom nemáme žádné informace. Mluvil jsem s Valdanem a ten mi jasně řekl, že s Fernandem Gagem počítají do svého projektu“ řekl agent.

„Nicméně je potěšující, že se o Fernanda zajímá klub jako je Inter. V tuto chvíli je ale Gago hráčem Realu a momentálně se na tom nic nemění.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!