Juan Vargas byl kontaktován Realem

Čas 02. 06. 2010, 18:49 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Juan Manuel Vargas
Juan Manuel Vargas

Levý obránce italské Fiorentiny, Manuel Juan Vargas, přiznal, že byl kontaktován vedením Realu Madrid. Sám hráč si vzal několik dní na rozmyšlení.

Vargas je po celé Evropě velice žádaný. Zájem má kromě královského klubu také Inter a AC Milán nebo další italský gigant, Juventus. Nějaké náznaky zájmu má hráč prý i z Barcelony.

Vargas je klasickým moderním typem krajního obránce, který velmi často a rád podporuje ofenzivu svého týmu. Navíc umí skvěle bránit. Přesně takové hráče vyžaduje nový trenér Realu Madrid, José Mourinho.

Sám hráč zájem netají. „Ano, mohu potvrdit, že jsem byl Realem Madrid kontaktován. Momentálně jsem ale na dovolené a o své budoucnosti se rozhodnu právě tam. Toto jsem řekl i činovníkům Realu. Mám nějaký čas na rozmyšlenou. Až se vrátím, budu vědět více.“

Fiorentina je momentálně poměrně v krizi. Klubu se vůbec nepodařila sezona, navíc u týmu končí oblíbený a vážený trenér Prandelli, který jde trénovat italskou reprezentaci. Proto by po zajímavé nabídce mohlo k přestupu opravdu dojít.

Pozice levého obránce je v Realu hodně diskutovaná. Marcelo se sice jednoznačně zlepšil, ale stále má velké rezervy v obrané části hry. Navíc je použitelný i jako záložník. Álvaro Arbeloa zatím asi nezapadá úplně do plánů nového trenéra, nebo to tak alespoň vypadá.

Sám Mourinho přiznal, že na tuto pozici posilu přivést chce. „Mám skvělé hráče. Ale nějaké nové tváře do týmu chci. Marcelo je výborný, ale chci také jiný typ levého obránce“ řekl Mourinho v jednom z několika rozhovorů.

Podle bulvárních plátků jsou dalšími adepty na tuto pozici také Kolarov z Lazia Řím nebo bývalý svěřenec trenéra Mourinha za dob jeho fungování v Chelsea, anglický reprezentant Ashley Cole.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (37 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!