Cannavaro si našel nové angažmá – bude hrát v Dubaji

Čas 02. 06. 2010, 18:14 | Autor thjuks | Zdrojcnn.com
Fabio Cannavaro
Fabio Cannavaro

Kapitán úřadujících mistrů světa a bývalý hráč Realu Madrid Fabio Cannavaro se rozhodl ukončit svoji kariéru v Dubaji.

Juventus se rozhodl s Cannavarem neprodloužit smlouvu, takže si italský stoper musel hledat nové angažmá. Nabídky dostával hlavně z Itálie. Cannavaro chtěl do Neapole, kde začínal s fotbalem po boku bratra Paola. Jenže Neapol nejevila zájem. Tak se tedy rozhodl přijmout nabídku z dubajského týmu Al-Ahlí, který vedl v letech 2007 a 2008 Ivan Hašek. Klub se v minulosti pokoušel získat už jednoho exjuventuského hráče, konkrétně Pavla Nedvéda, ale neúspěšně.

„Oznamujeme, že jsme podepsali dvouletou smlouvu s Fabiem Cannavarem,“ řekl šéf klubu Abdulláh Saíd an-Nabúdáh. „Smlouva s hráčem jako je Cannavaro je jedna z našich nejdůležitějśích, protože je to hráč s obrovskou zkušeností a talentem. Je to lídr na hřišti. Hrál za takové velkokluby, jako je Real Madrid nebo Juventus. Byl také nejlepším hráčem roku 2006, tedy ve stejném roce, kdy se svým týmem v Německu mistrovství světa.“

„Jsem ze smlouvy s Al-Ahlí šťastný. Už dříve jsem plánoval se přestěhovat do Dubaje, protože to město miluji. Splnil se mi sen,“ řekl Cannavaro italskému tisku. Jeho plat prý bude milion eur ročně.

V Anglii mezitím britská média spekulují o tom, že prý Al-Ahlí chce k sobě přetáhnout z Tottenhamu třiašedesátiletého kouče Harryho Redknappa.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!