Pepe: Cítím se velice dobře, chci hrát

Čas 31. 05. 2010, 17:56 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Pepe
Pepe

Stoper Realu Madrid dostal od lékařů zelenou a může se tak konečně vrátit na fotbalové trávníky. Přesto zdůrazňuje, že musí být plně fit.

Pepe se v podzimním zápase ve Valencii nepříjemně zranil a bohužel již nestihl ani jeden zápas Realu Madrid v tomto ročníku. Viníkem bylo pravé koleno.

Pepe podstoupil úspěšnou operaci a musel projít velmi těžkým obdobím. I díky fanouškům, hráčům, vedení a rodině to ale dokázal a začal s lehkým tréninkem. Dávky si pomalu přidával, ale i přesto možná trochu překvapila jeho nominace na MS 2010 v JAR, kde bude hráč hájit barvy Portugalska.

Nyní Pepe hlásí, že je připraven hrát, což potvrdili lékaři portugalské reprezentace i Realu Madrid. „Cítím se dobře. Doktoři mi rozumí, ví, že hráč potřebuje hrát. Je to hrozně důležité pro psychiku“ řekl Pepe pro oficiální stránky Realu.

„Musím být hodně trpělivý, abych byl zdravý pro příští sezonu. Tuto jsem spoluhráčům nemohl pomoci a dost mně to frustrovalo. Proto si musím dát pozor, abych byl pořádně fit. Už se moc těším na návrat. Chci být součástí Realu Madrid, protože tento klub miluji.“


Na závěr se Pepe vyjádřil také k samotnému Mistrovství světa. „Portugalsko je na tom velmi dobře. Víme, že náš poslední zápas nebyl dobrý, ale to se nedá nic dělat. Jsme silní. Cristiano Ronaldo je vyjímečný hráč, měl by nás táhnout. Zažil skvělou sezonu v La Lize a všichni doufáme, že se mu bude dařit i zde“ složil poklonu svému spoluhráči Pepe.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (40 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!