Nová smlouva pro Higuaína

Čas 29. 05. 2010, 12:45 | Autor Karlos | Zdrojas.com a realmadrid.pl
Gonzalo Higuaín
Gonzalo Higuaín

Podle deníku AS to konečně vypadá, že Argentinec Gonzalo Higuaín dostane od Realu Madrid k podpisu novou a lukrativnější smlouvu. Vše by se mělo odehrát v následujících desítkách hodin.

Vedení madridského velkoklubu je kritizováno za hodně věcí. Jednou z nich je i přístup k argentinskému střelci, Gonzalu Higuaínovi, jenž byl v posledních dvou sezónách nejlepším střelcem Realu v La Lize.

Naštěstí to však již vypadá, že mocní muži královského týmu dostali rozum a pro Pipitu konečně připravili odpovídající kontrakt, jenž by měl být podle madridského deníku AS podepsán ještě před světovým šampionátem.

 Jorge Higuaín a Norberto Cacho Recasens, otec a agent Gonzala, by měli v následujících hodinách odletět z Buenos Aires do Madridu a vše kolem kontraktu vyřídit.

Generální ředitel Los Blancos, Jorge Valdano, měl oba hráčovy zástupce ujistit, že Real chce celou situaci co nejrychleji a nejlépe vyřešit. Hlavním problémem všech jednání byl rozhodně peněžní výdělek.

Ten činil 'pouhých' 1,6 milionu eur ročně, přičemž například nevýrazný Benzema bere 6 milionů eur. V posledních týdnech vyšlo na povrch, že Pipita dostane přidáno minimálně na 3,5 milionu eur za rok.

Druhotným cílem Higuaínova otce a agenta bude trošku zvýšit respekt ze strany klubu, aby se nic podobného do budoucna neopakovalo. Po podpisu nové smlouvy by se měli zástupci Los Merengues zaměřit ještě na Sergia Ramose a Pepeho.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (48 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!