Valdano: Neselhal Pellegrini, ale projekt

Čas 27. 05. 2010, 10:11 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Jorge Valdano
Jorge Valdano

Jorge Valdano v dalším z několika rozhovorů poděkoval Pellegrinimu za jeho práci a potvrdil, že příští sezonu nás povede José Mourinho, který je podle něj skvělým trenérem.

Real Madrid zažívá dost hektické období. Včera oficiálně odvolal trenéra Manuela Pellegriniho a nyní vyjednává o smlouvě s José Mourinhem. V podstatě se již jen řeší detaily.

„Můžeme říct, že chceme Mourinha a Mourinho chce zase trénovat Real Madrid. Nyní dolaďujeme jeho odkoupení s Interem Milán. Mezi námi a Mourinhem ale existuje jistá část dohody dosažená v průběhu sezony“ řekl Valdano.

Generální ředitel sice potvrdil, že nakonec nebylo těžké rozhodnutí, jestli povede Real Pellegrini nebo Mourinho, ale na druhou stranu Pellegrinimu poděkoval a řekl, že on určitě neselhal.

„Neselhal Pellegrini, ale celý náš projekt. Chceme, aby byl Real nejlepší na světě a porážel všechny své soupeře. To se nakonec nepovedlo. Přišli jsme sem ale něco budovat a hodláme v tom pokračovat. Pellegrinimu děkujeme, ale nakonec nebylo těžké rozhodnout, že na jeho místě bude nadcházející sezonu Mourinho.“


„José Mourinho je trenér, který projevil velkou odolnost. Hrál stejným stylem v Portugalsku, Anglii i Itálii. Navíc za něj mluví úspěchy. Mourinho rozumí, že silné vedení je také důležitá součást klubu“ uzavřel generální ředitel Valdano.

José Mourinho se nyní chystá na dovolenou a těsně před ní také potvrdil, že bude trénovat Real Madrid. „Odjíždím na dovolenou a až se vrátím, půjdu trénovat do Španělska.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!