Dudek, Guti a Granero na Madrid Golf Masters

Čas 26. 05. 2010, 22:29 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Dudek a Guti na golfu
Dudek a Guti na golfu

Jerzy Dudek, Esteban Granero a Guti se zúčastnili začátku Madrid Golf Masters. 33letý Španěl s Polákem si zahráli, společně s profesionály Sergiem Garcíou a Miguelem Ángelem Jiménezem, 18 jamek, přičemž bývalý hráč Getafe přihlížel jako rozhodčí.

Tři hráči Realu Madrid se dnes účastnili startu golfového turnaje Madrid Golf Masters. Celou fotogalerii můžete vidět zde. Jerzy Dudek, Esteban Granero a Guti si vše ohromně užili a s novináři stačili pohovořit i o své situaci v královském velkoklubu.

Během minulého léta příchozí El Pirata prožil rozhodně fantastickou sezónu. Z podceňovaného náhradníka se stal hlavním pilířem madridského týmu a své místo si bude chtít udržet.

V následující sezóně ze sebe chceme dostat ještě víc a vyhrát různé trofeje, což je to, co fanoušci opravdu chtějí. Ano, přijdou noví hráči, ale úroveň klubu zůstane stejná a já se konkurenci postavím čelem, stejně jako v poslední sezóně. Chci být v základní sestavě.

To v souvislosti s Jerzy Dudkem se hovoří hlavně o přestupu. Polský reprezentant by však chtěl ještě zůstat, protože je v Madridu velice spokojený.

Budu muset počkat pár dní na to, jaká bude moje budoucnost. Chci zůstat ještě jen rok, protože tady šťastný a navíc je Real nejlepším klubem na světě. Spolu s rodinou jsme si zvykli na Madrid. Měli jsme skvělou sezónu, je škoda, že skončila tak, jak skončila. Musíme zlepšit některé aspekty naší hry, ale budeme tvrdě bojovat, abychom vyhráli Ligu mistrů a La Ligu.

Podobně byl na tom před nedávnem Guti, o němž se spekulovalo, že by měl jistojistě odejít. Realita však bude nejspíše jiná a odchovanec klubu ještě dohraje jeden rok své smlouvy.

Ze smlouvy mi zbývá ještě rok a proto na nic jiného nemyslím. Nyní si musím odpočinout. Uvidíme, co se v příští sezóně stane.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!