Zidane a Figo se vrátí na Bernabéu

Čas 26. 05. 2010, 10:32 | Autor Karlos | Zdrojas.com
Zinedine Zidane a Luis Figo
Zinedine Zidane a Luis Figo

<Aktualizováno> Již je to několik let, kdy k soutěžním zápasům na Santiagu Bernabéu nastupovali slavní hráči doby minulé, Zinedine Zidane, Luis Figo či Emilio Butragueño. Tito a další se však na něm objeví v nedělní během exhibice proti AC Milán.

V Madridu se chystá ještě před začátkem Mistrovství světa velká fotbalová akce. Na Santiagu Bernabéu totiž nastoupí, jak jsme vás před nedávnem informovali, hvězdy Realu Madrid a AC Milán v charitativní exhibici.

Prodáno je již téměř 50 tisíc lístků na tento duel, ty stojí 5 a 10 eur. Začátek střetnutí je naplánován na nadcházející neděli na 19:00.

Podobné utkání se již hrálo v září loňského roku, kdy však veteráni AC Milán triumfovali 2-0. Peníze shromážděné z této akce poté byly věnovány na léčbu těžce nemocného bývalého hráče italského klubu, Stefanu Borgonovovi.

Výtěžek z nedělního zápasu by měl jít na projekt proti náhlým úmrtím sportovců (fotbalistů) na hřišti. Patrony této iniciativy jsou i město Madrid a Španělský olympijský výbor.

Pro fanoušky Realu Madrid bude tento duel velkou lahůdkou, poprvé od odchodu z Realu se totiž na trávníku Bernabéu představí hvězdná dvojice - Zinedine Zidane a Luis Figo.

V bílém dresu se objeví také McManaman, Karembeu, Butragueño, Amavisca, Alfonso a Buyo. Za milánský velkoklub nastoupí například Maldini, Cafú, Serginho, Albertini, Baresi a Boban. Trénovat budou Amancio a Donadoni. V hledišti nebudou chybět Florentino Pérez a také Alfredo di Stéfano.

Celá mužstva
Real Madrid: Buyo, Contreras, Jaro, Chendo, Velasco, Rojas, Sanchís, Ramis, Fernando Sanz, Helguera, Sabido, Óscar Rubio, García Cortés, Julio Llorente, Figo, McManaman, Víctor, Gallego, Zidane, Karembeu, Iván Pérez, Santillana, Butragueño, Amavisca, Dani a Alfonso.

 

AC Milán: Sebastiano Rossi, Simone Braglia, Baresi, Costacurta, Maldini, Filipo Galli, Panucci, Angelo Carbone, Diego Fuser, Stefano Eranio, Lentini, Rui Costa, Boban, Marco Simone, Massaro, Evani, Albanese, Stefano Nava, Papin, Weah, Cafú, Serginho.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!