Ronaldo je fanouškem Mourinha

Čas 25. 05. 2010, 23:43 | Autor vjetef | Zdrojgoal.com, as.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Ještě stále trenér Interu Milán se těší na spolupráci s hvězdou Realu Madrid Cristianem Ronaldem. Podle samotného portugalského křídelníka je Mourinho skvělý.

Mourinhův agent Jorge Mendes s Jorgem Valdanem sjednávají poslední detaily čtyřleté smlouvy na £36M. "Special One" odejde po sobotní výhře nad Bayern 2-0 a historickému zisku treble.

Avšak Mourinho už se těší na příjezd Ronalda na Bernabéu a na práci s ním. "Jsme oba Portugalci. On je nejlepší hráč na světě a já jsem jedním z nejlepších trenérů na světě. V příští sezoně od něj chci hodně gólů."

Když se Mourinha zeptali na Ronaldův "nešetřivý" životní styl mimo hřiště, trval na tom, že by se bývalá hvězda MU neměla zneuctít.

"Nikdo ho nemůže kritizovat, když jezdí na dovolené, je s Paris Hilton v LA nebo kupuje nové Ferrari, protože někdo kdo trénuje a hraje jako to dělá on, je z jiné planety."

"Je to historický fotbalista."


Zatímco v Madridu se pracuje na vzájemné dohodě a sestavují první potenciální posily, Cristiano Ronaldo si nemůže pomoct od myšlenek na Real Madrid, i když se právě připravuje na fotbalové mistrovství světa s Portugalskem.

I přesto, že je momentálně na přípravném kempu v Covilha, neunikl dotazům novinářů na tolik očekávaný příchod Mourinha. Když byl požádán, aby s vyjádřil k současnému stavu odpověděl: "Podpis Mourinha by měl udělal šťastným. Hráč a trenér, kteří sdílí národnost jsou velmi konkurenceschopní a jediná slova obsažená v jeho slovníku jsou ano, nebo ano vyhrát !".

Ronaldo rovněž obdivuje Mourinha kvůli jeho úspěchům a kvalitní práci. Není to poprvé co se Ronaldo projevil jako "fanoušek" Mourinha. Už loni jsme mohli slyšet několik poklon na jeho adresu: "Mourinho je speciální trenér, takové mám rád.".

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!