Raúl Albiol a Jorge Valdano o 'posilách'

Čas 21. 05. 2010, 22:30 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Albiol
Albiol

Již nějakou dobu se ve spojitosti s Realem Madrid hovoří o nových letních posilách. Jednou z nich by mohl být i David Silva, jenž by byl podle bývalého spoluhráče Raúla Albiola skvělým úlovkem.

Jednou z možných letních akvizic královského madridského velkoklubu by mohl být hodně diskutovaný David Silva. Křídelník Valencie by mohl Realu podepsat již během několika dní.

Pro deník Marca okomentoval tuto případnou posilu Raúl Albiol, který před rokem přišel právě z Valencie, kde hrával Silva. Podle Albiola by šlo o skvělý nákup. Reprezentační obránce smutně komentoval i přestup Davida Villy.

„Každé léto ho chce mnoho týmů. Pokud by sem přestoupil, byl bych potěšen. Doufám, že si vybere to, co je nejlepší pro něj a bude se svým rozhodnutím spokojen. Co se týče Davida Villy, tak mě jeho póza se znakem Barcelony upřímně trochu šokovala. Musel jsem se na to podívat dvakrát, abych se ujistil, že je to on a ne jeho dvojník. Je skvělou posilo, svoje kvality ukázal již ve Valencii i národním mužstvu. Jde také do skvělého týmu.“

Podle Valdana není Mourinho nejlepší
Pro Tuttomercatoweb.com generální ředitel Realu Madrid, Jorge Valdano, trochu pohovořil o mírně ožehavých tématech pro aktuální vedení Los Merengues. Prvně se zmínil o José Mourinhovi, který je spojován s postem trenéra madridského velkoklubu, a také zabrousil na téma Robben - Sneijder.

„José Mourinho se řadí mezi nejlepší trenéry světa, ale není tím nejlepším, na to tu jsou jiní kandidáti,“ glosovala legenda Los Blancos. „Proč by měl Real Madrid litovat prodeje Robbena a Sneijdera? Na jejich místa tu jsou dvě velké a drahé posily, Cristiano Ronaldo a Kaká.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!