Higuaín vyjednává novou smlouvu

Čas 15. 05. 2010, 10:17 | Autor thjuks | Zdrojrealmadrid.pl, goal.com
Gonzalo Higuaín
Gonzalo Higuaín

Nový kontrakt pro Gonzala Higuaína patří mezi nejočekávanější zprávy v dění okolo Realu Madrid.

Ještě za vlády prezidenta Calderóna patřilo mezi priority rozšíření smluv Gonzala Higuaína a Sergia Ramose. Jenže to se do dnešního dne nestalo.

Higuaín vstřelil v letošní sezoně 27 ligových branek, v loňské 22 a není divu, že je o něj v evropských top klubech zájem. Podat o hráče nabídku zvažuje Chelsea, Inter, Manchester United a Manchester City. Proslýchá se, že už přišla nabídka ve výši 34 milionů eur. Klub ale všem vzkázal: „Hráč není na prodej.“

Jednání o novou smlouvu započalo v prosinci. Higuaín má aktuálně kontrakt do roku 2013. Vydělá si 1,6 milionu ročně. To se nelíbí jeho otcovi a agentovi zároveň, který klub požádal o navýšení platu na úroveň Karima Benzemy, který pobírá 6 milionů eur ročně. Real Madrid prý nabídnul 2,8 milionů, poté 3,6 milionu eur, ale dohoda stále nebyla uzavřena. Poslední návrh byl ve výši 4 milionů eur, což je ale stále hluboko pod platy nově získaných hvězd klubu.

Je jasné, že čím více bude klub otálet s dostatečným navýšením platu, kolem hráče bude kroužit stále větší počet supů dychtících po jeho službách.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!