Ronaldo o své první sezoně jako Madridista

Čas 12. 05. 2010, 19:32 | Autor vjetef | Zdrojrm.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Ronaldo hovoří o jeho první sezoně, jeho snu, spoluhráčích, o svých nejlepších výkonech a týmu jako celku.

„Podepsat Realu Madrid byl můj sen. Tenhle klub je vše co je kolem mě. Ztotožňuji se s jeho historií, filosofií a minulými hráči. Real Madrid je můj klub a můj domov. Chci, aby tohle bylo to poslední, pro co budu hrát. Miluji tohle město. Když jsem opustil Lisabon bylo mě jen 11 a brečel jsem každý den, ale byla to oběť, kterou jsem zaplatil za to, kde jsem dnes."

„Rád přijímám zodpovědnost. Mám silnou osobnost. Někdy dělám chyby, ale poučím se z nich. Přijímám porážky, protože vím, že vám pomohou se posunout dál. Jsem normální člověk."

„Je to skvělý tým. Užíváme si spoustu zábavy a máme tu vynikající atmosféru. Guti je vyjímečný hráč a hrát po jeho boku je čest. Higuain je skvělý partner v útoku. Kaká je dobrý přítel a jsem si jistý, že zde uspějeme. Benzema to neměl lehké s aklimatizací, ale brzy se nastartuje. Raul je vzorem a velkým profesionálem. Miluji každodenní práci po jeho boku, a to je důvod proč doufám, že zůstane ještě mnoho let."

„Zlepšuji se každý den v tělocvičně, kde zvedám závaží a protahuji se jako prevenci proti zranění. Lehy-sedy...ale né 3000! To bych neměl žádné spodní zadní svaly. Jakmile jsem doma, odpočívám, což je také velmi důležité. Přestávka jednou přijde, takže budu mít čas na zábavu."

„Můj výkon s hattrickem proti Mallorce nebyl můj nejlepší. Měl jsem nějaké dobré zápasy a těžko bych vybíral ten nejlepší. Dát tři góly nebylo vždy dostačující, ačkoliv střílení branek mě dělá lepším. Real Madrid byl vždy respektovaný soupeři, ale tento rok už jsme mnohokrát dostali první branku. To by se tomuto klubu nemělo stávat. Naštěstí jsme se byli schopni vrátit do zápasu."

"Vítězství je důležité, ale pokud toho může být dosaženo dobrým fotbalem, je to ještě lepší. S moji sezonou jsem spokojen, ale tým je vše, co se počítá. Nemůžete hodnotit individuální úroveň bez týmu. Potřebujeme i nadále bojovat, protože já za toto mužstvo bojuji."

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!