Gutiho konec na San Bernabéu

Čas 10. 05. 2010, 20:40 | Autor thjuks | Zdrojrealmadrid.pl, marca.com
Guti se loučil se San Bernabéu
Guti se loučil se San Bernabéu

<Fotogalerie, video> I když stále není nic oficiální, je jasné, že zápas proti Athleticu Bilbao byl Gutiho posledním na Santiago Bernabéu. Jeho loučení však bylo téměř intimní. Podívejte se na Gutiho poslední fotografie v bílém dresu z tohoto stadionu.

V sobotu přinesla média zprávu, že je o Gutiho jeví velký zájem Galatasaray. Sám záložník v rozhovoru pro deník Marca potvrdil, že je v kontaktu s tureckým velkoklubem. Konkrétně zřejmě s trenérem Rijkaardem.

Jak se zdá, proti Bilbau to byl opravdu poslední oficiální zápas na Santiago Bernabéu za Real Madrid. Sám Guti to potvrdil. Zápas byl pro něj zvláštní. Když fanoušci skandovali Guti, olé, Guti, olé, hráć byl dojatý: „Bylo to krásné. Vážím si toho. Dal jsem opravdu to nejlepší tomuto dresu. Mohu jen říci, že jsem madridista celým srdcem.“

„V posledních momentech byla každá přihrávka zvláštní. Bylo to pro mě velmi emotivní,“ přiznal se Guti. Po závěrečném hvizdu poděkoval fanouškům a odebral se s hráči do kabin, ale stále slyšel skandovat stadion své jméno. Možná to ho přimělo se ještě vrátit na trávník a znovu se rozloučit a poděkovat. Do kotle vhodil dva své dresy. „Když jsem opustil hřiště, nechtěl jsem myslet na to, že je to můj poslední zápas, ale bylo to nevyhnutelné,“ řekl Guti.

Záložník také v rozhovoru řekl, že Real Madrid bude bojovat do poslední minuty a že doufá ve dobrý výsledek Valladolidu, protože by bylo krásné se loučit s Realem Madrid s vyhraným titulem.

Guti debutoval 2. prosince 1995 pod Jorgem Valdanem. Manuel Pellegrini je pro něj už 15. trenérem v „A“ týmu a podle všeho i poslední. Nyní zbývá odehrát jeden zápas proti Málaze a poté Adios, Guti! Děkujeme! Hala Guti!

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

Související fotogalerie


Úvodní focení Guti Gutiho loučení Gutiho loučení Gutiho loučení

Pro pohyb v galerii můžete použít kurzorové šipky doprava (vpřed) a doleva (zpět).

blank
 
blank
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (47 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!