Nový domácí dres pro sezónu 2010-2011

Čas 30. 04. 2010, 14:21 | Autor Karlos | Zdrojtodosobrecamisetas.blogspot.com
Nový domácí dres 10/11
Nový domácí dres 10/11

Na internetu se včera večer objevily první fotografie nového dresu Realu Madrid na příští sezónu na domácí zápasy. Asi největší novinkou na dresu jsou modré pruhy. Chybí naopak znak Santiaga Bernabéua.

V poslední letech je to již tradicí, že velké evropské velkokluby mění na každou novou sezónu dres/y. V případě madridského Realu tomu nebude jinak. Manchester United, Chelsea, Ajax a další již své dresy zveřejnily, včera se na internetu objevily první fotografie domácího dresu Los Blancos.

Od aktuálního dresu se samozřejmě některé věci mění. Nebude již na něm znak Estadia Santiaga Bernabéua, zmizí i zlaté / žluté lemování a černé pruhy vyznačující značku Adidas se změní na modré.

Zakončení rukávů bude mít také modrou barvu a límec bude mít také zčásti tmavší barvu nebe. Na druhé straně nebude u límce chybět nápis Real Madrid, tak jak tomu je i letos. Objevil se i druhý návrh, jenž však je méně pravděpodobný.

Do dalšího fotbalového ročníku se nebude měnit ani sponzor, zůstává jim internetová sázková kancelář bwin.com. Je potřeba také poznamenat, že na dresech do Ligy mistrů zmizí španělská vlaječka, čímž dává vedení najevo více univerzálnější poselství klubu.

Změnit by se měly i dresy pro brankáře - místo světlých barev se na něm objeví tmavé odstíny zelené a modré. Jak budou vypadat dresy pro venkovní střetnutí zatím není známo.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (46 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!