Kaká: Snad jsem umlčel kritiky

Čas 25. 04. 2010, 18:22 | Autor podvinho
Kaká slaví vítěznou branku proti Zaragoze
Kaká slaví vítěznou branku proti Zaragoze

Skvělý návrat na fotbalové trávníky zažil včera Brazilec Kaká, když jeho branka rozhodla o výhře madridského klubu. Do teď ale zažíval záložník v Realu spíše zlé časy.

Kaká přišel v létě jako první z velkých posil. Přicházel jako držitel Zlatého míče a hlavně jako obrovská hvězda milánského AC, kde tým svými výkony táhnul. Po příchodu do Madridu přišlo ale velké vystřízlivění.

Na poháru FIFA sice podával skvělé výkony, v bílém dresu se mu ale příliš nedařilo. I když statistiky říkali něco jiného, většina expertů i fanoušků si na Kaká stěžovala.

Nyní Brazilec věří, že své kritiky alespoň na okamžik umlčel. „Dnes to byla skvělá noc. Sneslo se na mě opravdu hodně kritiky, ale já věřím, že nejlepší je odpovědět na hřišti“ radoval se Kaká.

Další vlna kritiky se na Kaká snesla díky jeho zranění. Podle mnohých trvalo jeho zranění déle než mělo. Objevili se dokonce názory, že záložník občas nebral léky a chtěl si užívat volno. Tyto diskuze byly ale rázně popřeny jak samotným hráčem, tak trenérem i vedením klubu.

„Vadí mi spekulace o mém zranění. Pro mě je to to nejhorší, co jsem ve fotbale zažil. Není v žádném případě pravda, že jsem nebral léky. Naopak, dnes jsem ještě nemusel hrát, ale léky jsem si vzal, abych mohl nastoupit“ odmítá spekulace Brazilec.

„Doufám, že ještě týmu pomohu. Máme společný cíl a půjdeme za ním. Stále mám velké rezervy a to hlavně v kondici. Věřím, že to ale bude každým dnem lepší. Dnes jsem odehrál dvacet minut, příště bych už chtěl větší porci“
uzavřel sebevědomě Kaká.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!