Raúl je třetím nejlepším střelcem v historii La Ligy!

Čas 25. 04. 2010, 11:34 | Autor podvinho
El Capitano
El Capitano

El Capitano zažil rozporuplný večer. Nejdříve dokázal vstřelit důležitý gól, kterým se posunul na třetí místo v historické tabulce střelců v soutěži zvané La Liga. Poté se ale zranil a zápas nedohrál.

Vše mohlo být přitom jinak. Raúl nebyl v základní sestavě a kdo ví, jestli by v zápase vůbec nastoupil. Díky zranění Van der Vaarta ho ale poslal Manuel Pellegrini na hřiště dříve, než sám kanonýr očekával.

Ani Raúl ale zápas nedohrál. Kvůli jeho zranění kotníku již bylo připravené střídaní, svléknutý Benzema již postával za lajnovou čárou a připravoval se do hry za stavu 0:0.

Raúlovi se ale nechtělo jen tak odcházet. Po nezištné přihrávce Cristiana Ronalda vstřelil branku a poté mohl s klidným svědomím odejít, i když bylo hodně vidět, jak moc ho mrzí, že již týmu nemůže pomoci.

Tímto gólem se ale zapsal opět do historie. Byla to totiž jeho 228 branka v Primera Division, čímž se posunul na třetí pozici mezi nejlepší střelce v historii v této soutěži. Pokud by chtěl zakončit kariéru jako první, musel by nasázet ještě 24 branek, aby překonal Telma Zarru.

Raúl ale opět ukázal, že je správným lídrem. Když nastoupil, hodně týmu pomohl. Po zbytek zápasu nervózně postával, žil s týmem. Real Madrid může být jen nesmírně šťastný, že má takového hráče ve svém týmu.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!