Čtenáři: Guti by měl zůstat

Čas 24. 04. 2010, 11:09 | Autor podvinho
Guti
Guti

Poslední dobré Gutiho výkony se začínají projevovat. Alespoň tedy fanoušci mají jasno. Záložník by podle nich odcházet ještě neměl.

Guti je určitě hodně kontroverzním hráčem. Mnozí jeho výkony kritizují, jiní ho zase nemohou vynachválit. Španělovým největším problémem je asi nevyrovnanost právě jeho výkonů.

V poslední době ale odehrál skvělé zápasy. Jakoby ho někdo polil živou vodou. Najednou na hřišti srší aktivitou, neustále se nabízí. A to se samozřejmě líbí fanouškům i trenérovi, který mu začal dávat více důvěry.

Proto asi dost překvapilo Gutiho tvrzení před El Clasicem. Hráč doslova řekl, že je to jeho poslední souboj s Barcelonou v životě. To by samozřejmě znamenalo, že po této sezóně skončí, i když má smlouvu ještě na další rok.

Jestli si bude Guti za svým tvrzením stát a opravdu změní působiště (netají se tím, že by si chtěl zkusit také Anglii) nevíme. V jednom ale má většina fanoušků jasno. Gutiho by chtěla vidět v bílém dresu i další sezónu. Většina dokonce navrhuje doživotní smlouvu!

I naše nedávná anketa toto mínění potvrzuje. Celkově hlasovalo 849 uživatelů. Jen 188 z nich si myslí, že by měl Guti po této sezóně ukončit své dlouholeté angažmá v Realu. O dva hlasy méně získala možnost, že by Guti smlouvu v Realu dodržel a poté odešel. Naprostá většina (475 hlasů) si ale myslí, že by si tento univerzál zasloužil doživotní smlouvu.

Jak to nakonec s tímto hráčem dopadne je ve hvězdách. Jedno je ale jasné. Guti je velká postava nejen Realu Madrid, ale celého světového fotbalu.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (27 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!