Přestupové spekulace

Čas 23. 04. 2010, 18:26 | Autor thjuks | Zdrojgoal.com
Mahamadou Diarra a Chris Metzelder
Mahamadou Diarra a Chris Metzelder

Mahamadou Diarra do Bayernu? Christoph Metzelder do Arsenalu nebo Stuttgartu? Ángel Di María do Realu Madrid? To jsou spojení, kterými se zabývají evropské deníky. Jestli se vyplní nebo ne se ukáže teprve časem.

Kromě nejznámějších jmen jako je Rooney a Tevéz prý v hledáčku Realu Madrid také šikovné křídlo ?ngel Di María z Benfici Lisabon. O 22letého hráče se klub prý zajímá už od roku 2007 a portugalský deník A Bola nyní píše, že Real znovu otevírá kapitolu s jeho jménem.

Talentovaný, rychlý a technický hráč přišel do Evropy v roce 2007 za 5,5 milionů eur, nyní si prý na základě velkého zájmu klub cení jeho služeb na minimálně 25 milionů eur.

Spekulace se samozřejmě kromě příchodů točí i okolo odchodů. Christoph Metzelder, kterému letos končí smlouva a proto bude k dostání zdarma, má prý spoustu zájemců o jeho služby. Jedním z velkých zájemců je prý Arsenal, jehož manažer Arsene Wenger se o něj údajně zajímá, nejspíš jako náhradu za Silvestreho. Dalšími zájemci jsou také Werder Brémy a Panathinaikos, ale největším má být Stuttgart, který nejspíš oficiálně kontaktovat Metzeldera už v následujících týdnech. Informaci přinesl katalánský deník Sport.

Dny v Realu Madrid může mít prý sečteny také Mahamadou Diarra. Bundesligový gigant Bayern Mnichov, který prožívá úžasnou sezonu, chce posílit střed hřiště a Mahamadou Diarra se zdá být jako ideálním adeptem. Defenzivní záložník Mali by měl být jedním z primárních cílů tohoto léta pro trenéra Louise van Gaala z bavorského velkoklubu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!