Dnešní trénink a následná tiskovka

Čas 21. 04. 2010, 17:59 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Garay na tréningu (archivní foto)
Garay na tréningu (archivní foto)

Druhý trénink v týdnu nepřinesl nic extra zajímavého. Raúl, Metzelder, Kaká, Drenthe a Albiol zůstali v tělocvičně, z Castilly se k týmu připojili Mateos, Gary, Marcos Alonso a Velayos.

Real Madrid čeká v tomto týdnu jen jedno ligové utkání, na rozdíl od toho minulého. V sobotu zajíždíme ke střetnutí do Zaragozy a nikdo nepředpokládá jednoduchý duel.

Dnes ve Valdebebas pokračovala příprava již druhým tréninkem. Na něm se nic zvláštní nestalo a proběhl bez větších problémů. Raúl, Metzelder, Kaká, Drenthe a Albiol stále pracovali samostatně v tělocvičně.

První polovina tréninku byla věnována pečlivému rozcvičení a menší fyzické přípravě. Poté se mužstvo zaměřilo na práci s míčem a nakonec následoval malý tréninkový zápas.

Z Realu Madrid Castilla s týmem trénovali hned čtyři hráči, Mateos, Gary, Marcos Alonso a Velayos. Zítra se Los Merengues sejdou znovu v 10:30.

Po tréninku byla na plánu tisková konference. Ta byla s Ezequielem Garayem, který již však příliš neprotahoval. Její hlavní myšlenkou bylo, že si tým nemůže dovolit v boji o titul selhat.

„Posledních pět zápasů bude velice složitých, ale my musíme v každém vyhrát. Víme, že musíme za každých okolností vše vyhrát a čekat, až udělá Barcelona chybu, jen tak můžeme získat titul. Musíme vyhrát zbývajících pět finálových zápasů.“

Barcelona ztratila dva důležité body. My si již nemůžeme dovolit selhat. Musíme být připraveni využít jejich případné ztráty, abychom se dostali do čela. Musíme se zaměřit na to, nás čeká.“


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!