Wenger: Španělská liga nemá požadovanou kvalitu

Čas 19. 04. 2010, 16:22 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Arséne Wenger
Arséne Wenger

Trenér Arsenalu, Arséne Wenger, řekl, že by podle něj neměl Fabregas odcházet do španělského klubu, jelikož by to pro něj byl krok zpět.

O Fabregase se dlouhodobě zajímají oba dva giganty španělské kopané. Mezi ně samozřejmě patří Real Madrid a Barcelona, kde záložník vyrůstal. Ani jeden z klubů se netají tím, že by hráče Arsenalu rád získal do svých řad.

Fabregas se ale již několikrát vyjádřil, že je v Arsenalu spokojený a že obdivuje svého manažera, tedy právě Wengera, který by o svého kapitána určitě nerad přišel. Proto nyní přispěchal s vyjádřením, proč by Fabregas neměl odcházet.

„Ve Španělsku jsou dva velice kvalitní kluby, to nepopírám. Ale třetí je za nimi dokonce nějakých 20 bodů. To je opravdu hodně. Nedávno jsem se díval na zápas Realu Madrid v Almérii. Řeknu vám, chtěl jsem přepnout“
popíchl Wenger.

„Ti nejlepší hráči hrají v Anglii. Je tu totiž nejvíce peněz. Pokud chce hráč něčeho velkého dosáhnout, jde právě do Anglie.“

Tato věta se ale může zdát hodně kontroverzní, jelikož se před touto sezónou přesunulo mnoho velkých hráčů právě do Španělska a na kvalitu tamní ligy si určitě nestěžují.

Příkladem za všechny může být samozřejmě Cristiano Ronaldo, který kvůli Madridu opustil Manchester. Vyjímkou nejsou ale ani Xabi Alonso či ?lvaro Arbeloa. Španělskou ligu upřednostnil nakonec také Benzema či Kaká.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (39 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!