Metzelder znovu zraněný

Čas 13. 04. 2010, 18:47 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Metzelder
Metzelder

Dnes proběhl ve Valdebebas druhý trénink v tomto týdnu. Bohužel, smolař Christoph Metzelder si na něm znovu přivodil zranění, kvůli kterému bude mimo hru na dva až tři týdny.

Prohrané El Clásico znovu zamávalo s psychickou hráčů a jejich náladou na tréninzích. Včera odstartovala příprava na duel s Almeríí, Los Blancos příliš nadšeně nevypadali, ale takový je již fotbalový život. Mírné zranění si v zápase s Barcelonou přivodil Rafael van der Vaart, který včerejšek strávil s Kaká, Raúlem a Drenthem v tělocvičně.

Royston měl problém levým stehenním svalem, Rafieho zranění nebylo blíže specifikované. Oba Holanďané se dnes opět zapojili do plné přípravy s týmem, na další venkovní zápas by měli být fit.

Bohužel, žádné změny se neudály u Brazilce Kaká a Španěla Raúla. El Capitano zamešká s největší pravděpodobnosti následující dva až tři týdny, zatímco bývalý hráč AC Milán zatím absolutně neví, na čem vlastně je. Oba dva dnešek strávili v tělocvičně.

Po tréninku se objevily zprávy o dalším, novém, zraněném. Tentokrát jim je Christoph Metzelder, smolař královského velkoklubu. Němec má problémy s pravou čéškovou šlachou. Pellegrinimu bude chybět dva až tři týdny.

Zpátky k tréninku. Dnešní madridské dopoledne bylo ve znamení lehkého mrholení. Hráči se napřed pořádně rozcvičili a následně rozdělili do tří skupin, které prováděly různá fyzická cvičení. Mezitím, Casillas a Dudek pracovali s Xabierem Mancisidorem, na konci museli naši brankáři čelit tvrdým střelám Los Merengues.

Celou fotogalerii najdete zde. Zítřejší trénink začne znovu v 10:30 dopoledne. Následovat by měla nominace na střetnutí v Almeríí, kam vyvolení hráči odletí v 19:00.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!