Další zranění, tentokrát Ronaldo, Higuaín, Guti a Gago

Čas 01. 04. 2010, 13:43 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Ronaldo v říjnu na klinice Sanitas
Ronaldo v říjnu na klinice Sanitas

Zdálo se, že se marodka Realu Madrid začala pomalu vyprazdňovat, ale dnes přišla další velká rána. Mezi zraněné se nově zařadili Cristiano Ronaldo, Gonzalo Higuaín, Guti a Fernando Gago. Nejhorší je, že první dva nestihnout El Clásico!

Los Merengues se vrátili do tréninku včera prakticky po dvou dnech volna. Jedinou novinkou byly zdravotní problémy Raúla Albiola, který běhal na vlastní pěst po Valdebebas.

Španělský stoper se dnes připojil ke zbytku týmu a bez problémů se připravoval na duel s Racingem. Velkou ránu si zasadili dva hráči madridského týmu samy. Při jednom ze soubojů se totiž zranili dva nejlepší střelci, Cristiano Ronaldo a Gonzalo Higuaín.

Osudný souboj o míč se odehrál na konci celého tréninku. Portugalec si v něm opět poranil svůj pravý kotník, zatímco Argentinec má problémy se stehenním svalem. První zmiňovaný bude chybět kolem tří týdnů, ten druhý by měl podle prvních vyšetření být mimo týdny dva, ani jeden z nich tak nezasáhne do očekávaného El Clásica!

Kromě tohoto nás zasáhly další dvě ztráty. Dalším zraněným je nejspíše Guti, který má problémy se zády, kvůli nimž musel opustit trénink. V jednom ze soubojů se zranil i Fernando Gago, Xabi Alonso ho totiž zasáhl do obličeje a jeho start proti Santanderu je nejspíše vyloučený, stejně jako u odchovance Los Blancos.

Tyto události tak zastínily návrat Karima Benzemy a Lasse do plného tréninku. Bývalý hráč Lyonu pořádně netrénoval od 16. února, v březnu mu byly odhaleny problémy s kýlou a až nyní se plně zotavil. Lass nehrál kvůli problémům s kotníkem v duelech s Getafe a Atléticem.

V tělocvičně dnes zůstali už jen Kaká, Drenthe, Garay a Pepe. Z Castilly se k týmu připojili Luis Hernández, Samu, Velayos, Opare a Raúl Ruiz, hráči, kteří dnes nezasáhli do zápasu Castilly.

Začátek tréninku obstaralo krátké rozběhání a rozcvička. Hlavním tématem dnešní přípravy byla práce s míčem, kterou na konci následoval malý tréninkový zápas, jenž nás bohužel stál asi aktuálně naše dvě největší hvězdy.

Celou fotogalerii můžete vidět zde. Na tiskové konferenci se po tréninku objevil Brazilec Marcelo. Zítra je trénink naplánován na 10:30.


Ronaldo vyšetření na klinice Sanitas - osudný pravý kotník ho vyřadí z El Clásica!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (84 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!