I Sergio Ramos již trénuje naplno

Čas 18. 03. 2010, 14:28 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Sergio Ramos a Manuel Pellegrini - archivní foto
Sergio Ramos a Manuel Pellegrini - archivní foto

Dva dny zbývají do zápasu s Gijónem a pomalu již se začíná odborníkům rýsovat možná sestava. Rozhodně v ní nebude Sergio Ramos, který nemůže hrát kvůli žlutým kartám, dnes však již konečně trénoval se zbytkem týmu.

Čtvrteční den přinesl ve Valdebebas třetí trénink Los Blancos v tomto týdnu. Svěřenci Manuela Pellegrini začali trénovat v kolem půl jedenácté, skvělou zprávou je, že s týmem opět trénoval Sergio Ramos, který na počátku týdne pracoval samostatně na fyzičce.

Nadále pokračuje v plné přípravě i Francouz Karim Benzema. Bývalý hráč Olympique Lyonnais se tak s největší pravděpodobností v sobotu ukáže proti Gijónu na hřišti. To nicméně neplatí o Sergiu Ramosovi, jelikož bude 'stát' kvůli velkému počtu žlutých karet.

Menší zdravotní problémy pořád trápí trojici Royston Drenthe, Kaká a Mahamadou Diarra, všichni se dnes připravovali samostatně v tělocvičně. Zatím není známo, kdy by se měli i tito hráči připojit k mužstvu.

Z hráčů Castilly s prvním týmem trénovali Mateos, Marcos Alonso a Rodrigo. V podmračeném počasí dnes Los Merengues měli na plánu běh na dlouhé vzdálenosti, sprinty a posilovací cviky. Ve druhé polovině přípravy hráči přešli na práci s míčem.

Celá fotogalerie k vidění zde. Po tréninku absolvoval tiskovou konferenci ?lvaro Arbeloa, tu se vám dnes budeme snažit také nabídnout. Zítra je trénink naplánován znovu na 10:30, po něm bude následovat oznámení nominace na střetnutí s Gijónem.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!