La Liga v centru pozornosti

Čas 12. 03. 2010, 16:55 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Trénink
Trénink

Po vyřazení z Ligy mistrů zbývá hráčům Realu Madrid již jen jedna trofej, kterou mohou v aktuální sezoně získat. Tou je španělská La Liga, která má na plánu další kolo znovu o víkendu.

Dobrá nálada rozhodně v posledních dvou dnech ve Valdebebas nepanuje. Katastrofa proti Olympiqueu Lyonnais znamenala již šesté vyřazení z osmifinále Ligy mistrů v řadě a hráči nejsou rozhodně v nejlepším rozpoložení.

Dnešek už byl o něco lepší, prakticky celý tým trénoval pohromadě, nicméně včera byla na tréninku atmosféra připomínající tu z pohřbů. Mnoho hráčů si zvolilo vlastní plán a běhali tak osamoceně kolem hřiště ve Valdebebas.

Jedinými hráči, kteří dneska na trávníku chyběli, byli zraněné Benzema, Drenthe a Pepe. Všichni tři pokračují podle plánu v rekonvalescenci, nic se od posledního podrobného 'infa' tedy nezměnilo.

Los Merengues během dnešní předposlední přípravy na Valladolid pracovali se speciálním červeno-bílým míčem od společnosti NIKE. S tím se bude během nadcházejícího víkendu hrát všechny zápasy nejvyšší španělské, anglické i italské soutěže. Vše probíhá v rámci Červené kampaně (RED campaign) na pomoc v boji proti AIDS v Africe.

Začátek tréninku byl dnes věnován pečlivé rozcvičce, aby se zabránilo nějakému případnému zranění, na starosti ji měl kondiční trenér José Cabello. Brankáři, Casillas, Dudek a Adán, se následně od zbytku hráčů odtrhli, aby se připravovali individuálně s Xabierem Mancisidorem. Mezitím ostatní Los Blancos měli na plánu především vylepšování práce s míčem.

Celou fotogalerii z tréninku můžete vidět zde. Tiskové potréninkové konference se účastnil stoper Raúl Albiol. Zítra tým absolvuje poslední předzápasový trénink, po němž bude následovat oznámení nominace hráčů na zápas s Valladolidem, kam se tým přesune během zítřejšího odpoledne.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (32 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!