Zidane: Věřím, že Real bude ve finále na Bernabéu

Čas 19. 02. 2010, 20:58 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Na zápase osmifinále Ligy Mistrů nechyběla ani velká legenda královského klubu. Francouz poskytl rozhovor, ve kterém tvrdí, že hráči budou vždy kritizováni, ale nejdůležitější je, jak se předvedou na hřišti. Také okomentoval některé nové hvězdy v týmu.

Zidane samozřejmě nemohl být spokojený s výkonem týmu po zápase v Lyonu, na druhou stranu však uklidňoval fanoušky a stále věří, že se Real ve finále objeví.

„Nebyl to dobrý zápas. Skoro nic nám nevycházelo, ale to se prostě stává, někdy máte špatný den. Tomu se nevyhne žádný tým“
začal Francouz.

„Tento tým je mladý a má spoustu času. V klubu, jako je Real Madrid, je důležité zůstat trpělivý. Chápu, že fanoušci chtějí výsledky, ale tito kluci jim to určitě ještě ukážou. Věřím, že se objeví ve finále Ligy Mistrů na Bernabéu.“


Zidane se také vyjádřil k Brazilci Kaká, který je poslední dobou často kritizován, k Ronaldovi a také ke svému krajanovi Benzemovi.

„Ronaldo je hráč, který neustále baví diváky. Média budou vždy hráče kritizovat, ale důležité je, co předvedou na hřišti. Kaká to má velmi těžké. On má ale velmi dobrou povahu a neustále se zlepšuje. Jeho příchod trochu přirovnávám k tomu svému.“

„Benzema má určitě velký talent. Jinak by ho nechtěl tým jako Real Madrid. Je obtížné hrát v takovém týmu, ale on to dokáže, protože má velmi dobré schopnosti“ vyjádřil slavný Zizou své přesvědčení.

Na závěr se redaktor Zinedina zeptal, zda udělal opravdu správné rozhodnutí, když svoji kariéru.

„Udělal jsem to, co jsem myslel, že je nejlepší. Vyměnil jsem stres za klid a jsem spokojený. Mohl jsem ještě rok nebo dva hrát, ale udělal jsem dobře“ zakončil sympatický hráč.

 
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!