Tisková konference se Sergio Ramosem

Čas 27. 01. 2010, 19:06 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com a marca.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

<VIDEO> Na dnešní potréninkové tiskové konferenci Sergio Ramo prozradil, že celý tým stojí za Cristianem Ronaldem a domnívá se, že je jeho dvouzápasový ban nespravedlivý. Podle 'Gipsyho' Real nyní musí podávat co nejlepší výkony.

 "Zápas na Riazoru bude jako finále. Ligový titul bude v sázce v každém zápase. Musíme dát vše do každého zápasu. Budeme se muset snažit snížit náskok Barcelony, abychom mohli aspirovat na mistrovský titul. Budeme bojovat do posledního dechu."

"Cristiano Ronaldo je klíčovým hráčem, který pro tým dělá hodně. Náš tým je rozsáhlý a jsem si jist, že další hráči dobře využijí svoji šanci a zastoupí ho."

"Všichni víme, že by Cristiano nikdy neměl v úmyslu zranit protihráče a myslíme, že je jeho trest nefér. Duda mě například také praštil loktem a nic se nestalo. Bylo to nechtěné, stejně jako u Ronalda. Messimu uhodil hráče proti Seville, ale měl štěstí, že ho netrefil do obličeje."

"Filipe z Deportiva zářil a jsem si jistý, že kvůli svému nečekanému zranění bude Deportivu chybět."

"Budu hrát tam, kde mi trenér určí. Čekáme, až se uzdraví Garay. Budu rád hrát ve středu obrany. Jsem k dispozici bez ohledu na to, kde mě bude trenér potřebovat."

Potřebujete Flash player k přehrání videa

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!