Van der Vaart se vrátil do tréninku

Čas 27. 01. 2010, 14:34 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Rafael van der Vaart
Rafael van der Vaart

Dnes pokračovala ve Valdebebas příprava na sobotní střetnutí na Riazoru proti Deportivu La Coruňa. Jedním velkým pozitivem bylo, že se do plného tréninku vrátil Rafael van der Vaart.

Včerejším dnem odstartovala příprava na víkendový zápas 20. kola La Ligy proti Deportivu La Coruňa. Dnes vše pokračoval ve stejném duchu, jen s jednou pozitivní změnou.

Do tréninku se totiž po kratší přestávce vrátil Rafael van der Vaart. Nizozemec si naposledy zahrál v duelu s Mallorcou, po kterém trénoval až do teď v tělocvičně. Nicméně se zdá, že na Riazor bude plně připraven.

Některá média spekulují také o dalším zraněném hráči, Gonzalu Higuaínovi. Je prý totiž možné, že by se Argentinec dal dokupy již na Depor a pomohl tak nahradit vykartovaného Cristiana Ronalda. Tato možnost však není příliš pravděpodobná, na domácí zápas s Espanyol by se však již vrátit mohl.

Právě zmiňovaný Pipita dnes zůstal ještě v tělocvičně a to společně s dalšími několika hráči, Diarrou, Gagem, Lassem a Garayem. Portugalec Pepe pracuje na rehabilitaci.

K prvnímu týmu se připojili na dnešním tréninku i dva hráči Realu Madrid Castilla, přesněji David Mateos a Pedro Mosquera. Po skončení proběhla tisková konference se Sergiem Ramosem.

Celá fotogalerie z dnešního tréninku!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!