Gago stále trvá na odchodu

Čas 25. 01. 2010, 15:07 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com
Fernando Gago
Fernando Gago

23letý defenzivní záložník nedostává tolik příležitostí, kolik by si představoval a také potřeboval (vzhledem k reprezentaci). Proto žádá klub o přestup.

Fernando Gago se svým agentem Marcelem Lombillou se dnes sešli s Joegem Valdanem v jeho kanceláři v Santiago Bernabéu. Cíl jednání je jasný. Argentinec chce odejít a prosí klub o uvolnění. Gago se necítí dobře a pod Pellegrinim zřídka kdy dostává šanci.

Podobně jako Ruud van Nistelrooy potřebuje hrát, aby dostal šanci hrát v Jižní Africe. Pokud by hrál jako dosavad, nominaci by si určitě nevysloužil. Vždyť v letošní sezoně nastoupil pouze k pěti ligovým zápasům, z toho dvakrát přišel na hřiště jako náhradník.

Real Madrid by prý mohl souhlasit s přestupem v případě dostatečně vysoké nabídky. Manchester City je prý ochoten za argentinského středopolaře naskládat na stůl 15 milionů eur.

Přestupové období končí již tuto neděli, proto víme, že se dlouho napínat nebudeme. Přestoupí Gago? Uvidíme. Vždyť Real Madrid chce bojovat na obou frontách (Liga mistrů a španělská liga). Proto potřebuje široký kádr. Několik hráčů je zraněno (Pepe, Diarra, Higuaín a možná i Garay nebude příště připraven) a Pellegriniho lidem musí být jasné, že další zranění může klidně přijít.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!