Diarra se vrátil zraněn

Čas 21. 01. 2010, 23:57 | Autor thjuks
Diarra v dresu Mali
Diarra v dresu Mali

Nemělo to být vážné, doba rekonvalescence se odhaduje na dva týdny. Přesto však buďme opatrní. Zranění se týká pravého kolene, se kterým měl hráč dlouho problémy.

Při této zprávě se leckomu určitě vybavila zpráva z října 2008, kdy se Diarra vrátil zraněný z reprezentačního zápasu s Čadem. Po problémech se až v prosinci podrobil artroskopii (operativní zákrok, který umožní lékařům sledovat kloub zevnitř pomocí kamerky). Ta ukázala, že je potřeba si odpočinout od fotbalu.

Diarra poténehrál velmi dlouho, což vyústilo v příchod jeho jmenovce Lassany. Nyní se kapitán Mali vrátil z Afrického poháru národů zraněn (znovu) s pravým kolenem. Prý by to nemělo být vážné. Na Malagu a Deportivo k dispozici rozhodně nebude, ale na domácí utkání 7. února proti Espanyolu Barcelona.

Doufáme, že zranění se tentokrát neprotáhne a Mahamadou bude brzy v pořádku.

Bilance Diarry na Africkém poháru národů:

Mali – Alžírsko 0:1
Odehrál 90 minut, obdržel žlutou kartu.

Angola – Mali 4:4
Odehrál 90 minut a obdržel další žlutou kartu, která ho suspendovala na další jeden zápas. Právě v tomto utkání se zranil.

Mali – Malawi 3:1
Nemohl hrát kvůli trestu. Mali i přes výhru nepostoupilo a skončilo třetí ve skupině A. Postoupila Angola a Alžírsko, kteří si postup zařídily vzájemnou remízou 0:0.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!