Pepe ve Valdebebas

Čas 07. 01. 2010, 15:32 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Pepe
Pepe

Zraněný Portugalec Pepe se dnes vrátil do komplexu Valdebebas, kde se setkal s celým zdravotnickým personálem. Hráč se podle jeho slov cítí dobře, ale už by měl nejraději celou rehabilitaci za sebou.

Pepe dorazil do Madridu již včera, kdy řekl pár slov pro deník Marca. Během dnešního dnes zamířil Portugalec do tréninkového centra Realu Madrid, kde se setkal s celým zdravotnickým personálem týmu. Samozřejmě nemohl chybě krátký rozhovor a Pepeho aktuálních pocitech.

Jak se cítíte?
"Velmi dobře. Jsem šťastný, protože se dobře zotavuji z operace. Již bych nejraději začal rehabilitaci."

Jaké byly první dny práce?
"Začali jsme ihned po operaci. Již druhý den po operaci jsem mohl chodit o berlích a dělat lehká cvičení. Postupně získávám zpět sílu a očekávám, že budu moci do jednoho, nebo dvou týdnu odložit berle. Důležité je, že všechno proběhlo bez problémů. To mi dává další motivaci."

Co Vám řekli spoluhráči?
"Jsou hodně srdeční. Smáli se mému účesu... Od samého počátku mě plně podporují a zdají se být šťastný, že mě vidí, že operace dopadla dobře."

Co říkal doktor?
"Říká, že jsem v pořádku a vše jde podle předem stanoveného plánu. Teď musím počkat na plán rehabilitace od fyzioterapeutů a zahájit ji."

Z hlediska psychiky jste teď silnější?
"V prvním rozhovoru jsem řekl, že všechna vyjádření podpory mi pomohly nabrat sílu. Pomohla k tomu i podpora mých spoluhráčů. Pro dobro všech hodlám tvrdě pracovat. Vždy se budu usmívat a budu tak šťastný, jak jen to jde. Jen chci, aby se věci vyvíjely tak, jak se vyvíjejí doposud."

Jaké jsou Vaše cíle pro nový rok?
"Chci makat, makat a ještě víc makat. Přemýšlím jen o znovunabrání síly a růstu důvěry během mého zotavování."

Celá fotogalerie z návštěvy Pepeho je zde.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!