Real za dva týdny do Albánie

Čas 06. 01. 2010, 22:02 | Autor Karlos | Zdrojas.com
Real Madrid - ilustrační foto
Real Madrid - ilustrační foto

Již nějaký ten týden se mluvilo o přátelském zápase Realu Madrid v Albánii. Prvně domluvený termín nakonec padl, ale nyní už je na 95% jasné, že se bude hrát za dva týdny.

Real Madrid je proslavený po celém světě. Tentokrát je žádán na Balkáně respektive v Albánii. Ta slavný 'Bílý balet' uvítá s otevřenou náručí již 20. ledna, kdy by měli Los Blancos sehrát jeden zápas v rámci třetího ročníku Taci Oil Cupu.

Vše se odehraje v hlavním městě Tiraně a naším soupeřem bude Klubi Sportiv Gramozi Ersekë, tento prvoligový tým patří albánskému multimilionáři Rezartu Taçiovi. Za návštěvu Tirany by mělo do kasy Realu přibýt 2,6 milionu eur.

Původní termín střetnutí byl domluvený na 21. prosince, kdy byla v La Lize vánoční přestávka, ale vše padlo kvůli zranění Brazilce Kaká. Vedení Realu podepsalo s Albánci smlouvu, ve které stálo, že takový hráč jako Kaká nesmí prostě chybět.

Podle zpráv z Albánie už nyní všichni fotbaloví fandové odpočítávají dny, kdy se na jejich půdě ukáží ty největší hvězdy světové kopané. Největší pozornost prý bude na Cristiana Ronalda. Navíc v této zemi není rozhodně nouze o opravdové členy fan klubu Realu, v Tiraně je totiž registrováno oficiální společenství Madridistas.

Bohužel, Albánci si královský velkoklub neužijí dlouho. 'Pusinky' totiž hned po zápase odletí zpátky do Španělska, kde budou pokračovat v přípravě na víkendové střetnutí s Málagou.

Vše odstartuje přesně v 18:00, i když podle první plánů se mělo hrát až od 19:00. V tento čas se však utkání hrát nemůže kvůli stanovám RFEF.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!