Cristiano Ronaldo: Hraji za nejlepší klub na světě

Čas 30. 12. 2009, 14:17 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Ronaldo
Ronaldo

Nejdražší hráč světa Cristiano Ronaldo, který v létě přestoupil z Manchesteru United do Realu Madrid pro deník Marca zhodnotil svých prvních šest měsíců v hlavním městě Španělska.

"Hraji za Real Madrid, nejlepší klub na světě s nejlepšími spoluhráči. Všichni jsou neuvěřitelně talentovaní a já věřím, že spolu dokážeme vyhrát velké trofeje. Naše hra se zlepšuje a trenér moc dobře ví, na čem musíme ještě pracovat. Myslím si, že už víme co je klíčem k úspěchu."

"Kaká je fenomenální osoba a člověk. Doufám, že se po zranění vrátí co nejdříve. Bude hrát velkou roli kdy se vrátí, protože on je jeden z nejlepších hráčů na světě. Já rád útočím a trenér to ví, proto mě nechal hrát tam kde jsem zvyklí. Umožňuje mi to přesouvat se zleva doprava kdykoliv budu chtít. Cítím se tak velmi pohodlně a můžu nechat na hřišti jen to nejlepší pro celý tým."

"Splnil se mi dětský sen, když jsem si poprvé oblékl dres Realu Madrid a proto mu to chci nyní oplatit v podobě velkých trofejí. Neexistuje lepší pocit, než hrát na Santiago Bernabéu a vstřelit gól. Moje prezentace byla nezapomenutelná. Nebyl jsem připraven na takovou návštěvu. Byl to nezapomenutelný den a jeden z nejlepších v mém životě."

"Já nehraji za sebe, já chci uspět s Realem Madrid. Ať už je to Higuaín, Benzema nebo kdokoliv jiný z týmu, všem záleží jen na vítězství celého týmu. Našim cílem jsou týmové trofeje."

Cristiano Ronaldo si v Realu Madrid zatím velmi užívá a můžeme říct, že zatím nezklamal, ale jedno velké ale by se tu našlo. Ronaldo prošel v posledních měsících dlouhým zraněním. I na tento moment si Ronaldo v Rozhovoru pro deník Marca vzpomněl. "Klubový lékaři a fyzioterapeuti mi hodně pomohly. Jsou to nejlepší doktoři, které jsem v mém životě doposavad potkal. Jsem přesvědčen o tom, že kdybych nebyl součástí Realu Madrid tak stále nejsem 100% zdráv, ale zde je všechno jinak. Cítím se lépe každým dnem a jsem si jist, že operace nebude potřeba."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (45 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!