Kaká: Jednou se vrátím do Brazílie

Čas 27. 12. 2009, 19:08 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Kaká na tiskovce
Kaká na tiskovce

V krátkém rozhovoru pro brazilský fotbalový časopic Kaká potvrdil, že se moc těší na Mistroství světa a že chce s Realem vyhrávat. Navíc také dodal, že se jednou rád vrátí do Sao Paula, kde fotbalově vyrostl.

Kaká v Sao Paulu začínal s velkým fotbalem. Než šel do AC Milán, stal se oblíbencem fanoušků. „Ano, vrátím se. Nyní určitě ne, ale jednou bych se moc rád vrátil do Sao Paula“ potvrdil Kaká.

Poté přišla řeč na Mistrovství světa. Redaktor se ptal na to, jak se Kaká těší na tento velký turnaj, jaké má Brazílie šance a co si myslí o skupině, kde brazilský národní tým figuruje.

„Samozřejmě se moc těším na Mistroství. Je to svátek fotbalu. Ale důležité je, abych podával stoprocentní výkony v Realu Madrid, na MS pak vlastně jen navážu. Nejdůležitější je fyzická připravenost“
řekl Kaká.

„Je pravda, že máme velmi těžkou skupinu. Určitě nejtěžší na celém turnaji. Nejobtížnější zápas bude proti Portugalsku. Cristiano Ronaldo, Pepe, Simao nebo Deco, to jsou skvělí fotbalisté, mají opravdu dobrý tým. My chceme ale titul, proto musíme vyhrávat i obtížné zápasy. Vyhrát celý turnaj by bylo skvělé“ zakončil Brazilec.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!