Higuaín a Marcelo se dočkají nové smlouvy

Čas 26. 12. 2009, 16:09 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Gonzalo Higuaín
Gonzalo Higuaín

Oba tito hráči jsou momentálně nedílnou součástí hvězdného Realu Madrid, Higuaín je dokonce hlavním útočníkem číslo jedna. Přesto pobírají oproti ostatním hráčům velmi nízké platy. Odměnou za jejich výkony přijdou smlouvy nové a příjemně zlepšené.

Pro normálního smrtelníka by to byl zlatý plat. Ale v porovnání s ostatními hráči pobírají Marcelo i Higuaín opravdu nízké platy. Pipita bere ročně 1.5 mil. eur a Marcelo dokonce jen 1 milion. Nyní se oba dočkají většího luxusu.

Sportovní ředitel Realu Madrid, Jorge Valdano, totiž potvrdil, že klub chystá pro oba hráče novou smlouvu. Plat se zvýší oboum hráčům dvojnásobně a zaváží se královskému klubu až do roku 2015. U Marcela by se měla změnit i výstupní klauzule, která momentálně činí 15 mil. eur.

Ani s jedním hráčem by neměl být nejmenší problém, jelikož jsou oba velice spokojeni se současným stavem a klub v žádném případě měnit nechtějí. To i oba potvrzují.

„Jsem tu šťastný a rád bych tu pokračoval. Týmu se daří a já pravidelně hraji. Co víc si přát“ řekl například Marcelo v nedávném rozhovoru.

„Máme tady skvělou partu i trenéra, jsem prostě v nejlepším klubu světa“ naznačil zase Gonzalo Higuaín.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (32 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!