Cena Ference Puskáse patří Cristianovi Ronaldovi

Čas 22. 12. 2009, 16:24 | Autor podvinho | Zdrojfifa.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Jak symbolické. První ročník nového celoročního ocenění, které bylo pojmenováno po bývalém hráči a výborném střelci Bílého baletu, Ferenci Puskásovi, a uděluje se za nejhezčí gól roku, získává právě hráč Realu, kterým je Cristiano Ronaldo, i když gól vstřelil ještě v dresu Manchesteru United.

O celkové nominaci deseti branek jsme již informovali dříve v tomto článku , kde si můžete i nyní prohlédnout všechny branky a zamyslet se nad tím, jestli vyhrál ten pravý.Faktem ale je, že vítězem byl vyhlášen právě tento kontrovérzní Portugalec.

Manchester United přicestoval na odvetu čtvrtfinále Ligy mistrů s Portem s nelichotivým výsledkem z prvního zápasu, kde jen remizoval na domácí půde 2:2. Proto bylo Porto plné naděje. Jejich nadšení ale zchladil Ronaldo hned po 6. minutách. To totiž převzal míč, rychle se otočil, udělal pár kroků a vypálil nejméně ze třiceti metrů. Střela skončila nečekaně v síti a Ronaldo se mohl radovat.

Nyní tedy získal svoji první trofej v dresu Realu Madrid. Doufejme, že jich získá ještě velké množství a bude upřednostňovat ty týmové. Ronaldovi samozřejmě gratulujeme.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (28 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!