Feliz cumpleaňos, Karim!

Čas 19. 12. 2009, 11:52 | Autor Hed
Karim Benzema a spoluhráči
Karim Benzema a spoluhráči

Dnes slaví 22. narozeniny útočník Realu Madrid a opora francouzské reprezentace Karim Benzema. Asi nejhezčí dárek dostal již včera v podání losu osmifinále Ligy mistrů, když se se svými novými spoluhráči podívá na místo odkud přešel do královského klubu.

Přesně před 22 lety se ve francouzském městě Lyon narodila jedna fotbalová hvězda, která právě v místě narození se proslavila v místním Olympique Lyon. Benzema slaví narozeniny přesně v den, kdy Real Madrid přivítá na svém stadionu Real Zaragoza a oslavenec by sám chtěl potěšit diváky svým střeleckým uměním.

"Výhra proti Zaragoze by byla určitě krásným dárkem k narozeninám a kdybych vstřelil dvě branky bylo by to ještě lepší." Benzama slaví narozeniny poprvé od přestupu do Realu Madrid a tak bezpochyb budou tyto narozeniny pro něj samotného velmi zajímavé. "Jsem šťastný a klidny, protože to jsou první narozeniny které slavim v Madridu."

Stejně jako všichni oslavenci dostal Karim Benzema k narozeninám dort s číslovkou 22. U této příležitosti vyslovil také svoje přání. "Těším se na mnoho šťastných let v Realu Madrid a na mnoho titulu a vstřelených branek." Karim také dodal, že by chtěl darovat něco on fanouškům. "Chtěl bych aby všichni odcházeli dnes večer domů s pocitem, že jsou na svůj tým hrdí."

"Vítězství by bylo zásluhou celého týmu."
Uvidíme tedy jestli se dnes Karim Benzema dostane do základní sestavy a bude moci splnit své přání. Nechceme na něj zapomenout ani my a celá redakce webu real-madrid.cz a tím přejeme našemu útočníkovy mnoho štěstí a zdravý nejen ve sportovním životě, ale i v tom soukromém.

¡Feliz cumpleaños, Karim! ¡HALA BENZEMA!


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!