Otamendi chce do Realu, Carlos už se nevrátí

Čas 19. 12. 2009, 09:43 | Autor podvinho
Roberto Carlos
Roberto Carlos

Obránce Vélezu Sarsfield a reprezentant Argentiny, Nicolás Otamendi, by se rád stal nástupcem Pepeho v Realu Madrid. Naopak legenda madridského klubu, Roberto Carlos, se už do Bílého baletu jako hráč nikdy nevrátí.

Otamendi: Real nejde odmítnout
Po nepříjemném zranění Pepeho se rozhodl Real najít nějakou náhradu v zimním přestupovém období. Alespoň tak jsme byli všichni informováni. Ihned po tomto zjištění se média začala předhánět v odhalování senzací a velkých jmen. Nyní se ale zdá, že všichni byli vedle a Real kontaktoval poměrně méně známého Argentince.

„Vím, že je tady nějaký zájem. Informoval mě o tom můj agent. Teď je to v rukou Realu Madrid, nic konkrétního zatím nevím. Ale pokud by to záleželo jen na mě, je jasné, že bych do tohoto klubu odešel velice rád. Okamžitě bych nabídku přijmul. Real Madrid se nedá odmítnout. Chtěl jsem do Evropy a pokud by to bylo právě do Realu, bylo by to skvělé“ potvrdil svůj zájem sám Otamendi.

Roberto Carlos do Realu nepřijde, odchází do Corinthians
Když se asi před měsícem objevili zprávy, že by se mohl Roberto Carlos ještě jednou vrátit do Realu Madrid, kde se stal legendou, byla z toho velká senzace. Naprostá většina fanoušků byla nadšená. Nyní je ale jisté, že se tento velký comeback neuskuteční.

Roberto Carlos se totiž již dohodl na přestupu do Corinthians, kde se setká s další bývalou legendou madridského celku, Ronaldem. Agent Roberta Carlose potvrdil, že hráč ukončil smlouvu s tureckým Fererbahce a dohodl se s brazilským klubem. Navíc ale doplnil, že hráč bude chtít po konci své kariéry pomáhat nadále Realu Madrid. Buď chce být ambasadorem klubu v Brazílii nebo trenérem mládeže přímo v hlavním městě Španělska.

Poté řekl agent větu, kterou bychom si měli zapamatovat. Dokazuje totiž velkou oddanost Roberta a jeho vděčnost: „Roberto bude vždy pomáhat Madridu“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!