Pepe bude chybět šest měsíců!

Čas 13. 12. 2009, 16:37 | Autor Karlos | Zdrojmarca.com, realmadrid.com
Pepe na lékařských testech
Pepe na lékařských testech

Během dnešního dne jsme vás průběžně informovali o zdravotním stavu Portugalce Pepeho a prvních odhadech, jak dlouho by měl Realu chybět. Nyní je jasné, že to bude asi šest měsíců.

Včerejší večerní zápas byl pro Real na jednu stranu úspěšný. Tři důležité body jsou v Madridu a na první Barcu ztrácíme jen pět bodů a máme zápas k dobru, ale vše zkazilo těžké zranění stopera Pepeho.

Ten ve 44. minutě podstoupil souboj s Davidem Villou, útočníkem Valencie, bohužel, portugalský reprezentant špatně dopadl na pravou nohu, poranil si tak pravé koleno.

První odhady hovořily o tom, že by měl Pepe chybět 6-3 měsíce, dnes odpoledne absolvoval stoper portugalské reprezentace podrobná vyšetření, která stanovila dobu léčení na dlouhých měsíců, chybět tedy bude asi skoro do konce sezóny.

Pro Pepeho je tato zpráva o to horší, že by kvůli zranění mohl přijít o Mistrovství světa, poněvadž bude po takovém těžkém zranění nerozehraný, takže by nebyl pro reprezentaci Portugalska příliš platný. Vše odtajní až čas.

A co vůbec Pepemu je? Portugalec má podle lékařů přetržený přední křížový vaz v pravém koleně, rozhodně tedy nic příjemného. V nejbližších dnech bude muset podstoupit operaci. Paradoxně by tohle zranění mohlo pomoci dvojici dalších stoperů.

Za týden si proti Zaragoze nejspíše zahraje Ezequiel Garay, který odehrál druhou půli ve Valencii a dokázal i vsítit vítěznou branku. Po novém roce by se měl do boje o sestavu zapojit i Metzelder, jenž si zahrál naposledy proti Alcorcónu, od té doby je totiž pořád na marodce.

Později odpoledne ale poskytl rozhovor španělským médiím Jorge Valdano. Ten uvedl, že je tu možnost, že by Real Madrid v lednu na post stopera znovu posiloval, těžko ale říci, kdo by měl na přestup do Realu šanci.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (47 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!