Los Blancos od včerejška ve Valencii

Čas 12. 12. 2009, 11:04 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Přílet - archivní foto
Přílet - archivní foto

Hráči Realu Madrid jsou již ve Valencii. Na letišti Manises přistáli něco málo před půl osmou večer a dostalo se jim velice vřelého přivítání od stovek fanoušků 'bílého baletu'.

Další venkovní zápas, další létání a další vřelé přivítání. Hráči Realu Madrid včera večer letěli speciální letem IB2810, který měl cíl ve Valencii. Tam letadlo přistálo ve 20:20 a Los Merengues se dostalo velice vřelého přivítání několika set fandů, kteří byli vybaveni dresy, šálami, vlajkami a různými transparenty.

Let podle oficiální stránky proběhl bez jakýchkoli problémů a trval asi jednu hodinu. Na palubě letadla panovala dobrá nálada, někteří si četli noviny, jiní zase poslouchali své hudební přehrávače, ale většina z nich se dívala po krajině z oken letadla.

'Bílý balet' se po průchodem letištěm přesunul na hotel Meliá Valencia, kde bude až skoro do začátku zápasu. Na recepci se ještě později večer uskutečnila autogramiáda s Raúlem Albiolem a ?lvarem Arbeloou (viz. níže).

Asi nejvíce zajímavý zápas to bude pro Raúla Albiola a také pro Marcose Alonsa. První z jmenovaných se vrací na místo, kde donedávna působil, ten druhý zažívá první podobný výlet s prvním týmem Blancos.

Stoper Realu Madrid se v dnešním zápase možná neubrání slzám, vždyť na Mestalle vyrůstal. "Je to zvláštní vrátit se na Mestallu, bude to velice emotivní okamžik vstoupit na trávník při rozcvičce."

To hráč Castilly zatím takovou rozběhlou kariéru nemá. Povolání na zápas ve Valencii by pro něj mohlo být plné cenných zkušeností. Vlohy pro fotbal určitě má, vždyť jeho dědečkem je známý Marquitos, který měl v době největší slávy Merengues předplacenou levou stranu, v Realu hrál mezi lety 1954 až 1962 a s týmem vyhrál celkem pět PMEZ.

Již jsem zmínil, že na hotelu proběhla večer ještě tisková konference. Té se účastnili dva hráči Realu, tentokrát to byli Raúl Albiol a ?lvaro Arbeloa, za nimiž přišlo velké množství příznivců.

Všichni v recepci hotelu se těšili, až si budou moci nechat podepsat nějakou svoji relikvii Realu Madrid (dres, trička, plakáty, šály...). Na všechny se dostalo, každý byl tak ze setkání s dvěma hráči Realu nadšený.

V hlavní permanenci byl samozřejmě Raúl Albiol, který byl při některých setkáních i dojatý, mnoho fandů se s ním fotilo, ale došlo i na několik objetí. Tohle všechno Albiolův parťák Arbeloa chápal, takže mu ani tolik nevadilo, že občas neměl tolik práce.

VŠECHNY FOTOGRAFIE NAJDETE ZDE A ZDE!
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!