Ronaldo oceněn deníkem AS

Čas 04. 12. 2009, 14:09 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com, as.com
Pérez a Cerezo
Pérez a Cerezo

Včera večer proběhl v Madridu galavečer ku příležitosti předávání cen deníku AS. Toho se účastnili Florentino Perez, Jorge Valdano, Iker Casillas a Cristiano Ronaldo a basketbalisti Felipe Reyes, Jorge Garbajosa a Sergio Llull.

Čtvrteční večer byl v Madridu ve znamení již třetího ročníku udílení sportovních cen deníkem AS. Jedním z oceněných byl i Cristiano Ronaldo, který v létě přišel do Realu z Manchesteru United. Portugalec neskrýval svoji radost.

"Je to čest, že mohu být prvním cizincem, který toto ocenění získá," řekl Cristiano. "Ale nepovedlo by se to bez mého týmu."

"Necítím žádný větší tlak, že jsem nejdražší posilou v historii. Prezident Pérez byl přesný v mém podpisu a já přinesu hodně radosti Realu Madrid a fotbalovým fanouškům během mého působení v Madridu."

Portugalský reprezentant samozřejmě neopomněl okomentovat dnešní los základních skupin Mistrovství světa, kam se jeho spoluhráči probojovali přes baráž. Také se zmínil o španělském národním týmu.

"Proti Španělům bych nechtěl hrát nijak brzo, nejlepší by bylo finálové utkání," zakončil Cristiano Ronaldo, který stál kasu Realu Madrid neuvěřitelných 94 milionů eur.

Během slavnostního galavečera se na pódium podívali ještě i Florentino Pérez, Jorge Valdano a Iker Casillas, který předával cenu trojici našich basketbalistů, Felipe Reyesovi, Jorge Garbajosovi a Sergio Llullovi. Náš prezident si během večera vřele popovídal i s hlavním mužem Atlética Madridu, Enriquem Cerezem (hlavní obrázek). Další fotografie můžete vidět zde a zde.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!