Cristiano se připojil k týmu, Kaká ke zraněným

Čas 03. 12. 2009, 14:57 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Kaká a Ronaldo v diskuzi
Kaká a Ronaldo v diskuzi

Real Madrid dnes trénoval již třetí den za sebou, aby se pečlivě připravil na zápas s Almeríí, který nás čeká již za dva dny. Cristiano Ronaldo se znovu připojil ke zbytku týmu, zatímco Brazilec Kaká ke třem marodům.

Další den, další trénink a pokračování přípravy na Almeríi. Dnes šlo znovu o trénink, který odstartoval v 10:30 dopoledne a probíhal kolem dvou hodin. Další by měl být i zítra.

Začátek samozřejmě patřil krátkému proslovu trenéra Manuela Pellegriniho, jako již tradičně na tréninku Realu. Po krátkém rozběhání a rozcvičce se přešlo na fitness cvičení a také například na práci s míčem.

K týmu se po včerejším vynechání znovu připojil Portugalec Cristiano Ronaldo. S ním včera běhal Brazilec Kaká, jenž má problémy s třísly. Dnes se bývalý hráč AC Milán připojil ke třem marodům v tělocvičně, je tak dobře možné, že vynechá sobotní ligový střet.

Během dalšího průběhu týdne zůstane brazilský reprezentant nejspíše v tělocvičně, kde má na plánu speciálně naordinovaná cvičení. Spolu s ním by tam měli i nadále makat Guti, Metzelder i van Nistelrooy.

Iker Casillas, Jerzy Dudek a Antonio Adán pokračovali ve speciální brankářské přípravě s Xavierem Mancisidorem.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!