Plán Realu Madrid na prosinec

Čas 30. 11. 2009, 16:41 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Real Madrid - archivní foto
Real Madrid - archivní foto

Hráči Los Merengues končí měsíc listopad na druhé příčce v tabulce a v roce 2009 před nimi je poslední měsíc. V prosinci Blancos čeká čtyři zápasy a určitě i mnoho tréninků.

Včerejší El Clásico uzavřelo výčet zápasů v měsíci listopad. Nyní se budou moci hráči madridského celku soustředit na konec kalendářního roku, kdy budou mít dokonce i přestávku.

Dnes mají hráči Realu, jak jsme vás včera po zápase informovali, volný den. Zpět do tréninku by se měli svěřenci Manuela Pellegriniho vrátit znovu zítra od 16:00. Během týdne bude poté pokračovat příprava na sobotní střet s Almeríí, které odstartuje ve 20:00.

Příští úterý je na programu poslední zápas základní skupiny Ligy mistrů. Real Madrid poletí do Francie, kde se postaví Olympique Marseille. V zápase půjde o první místo ve skupině, samozřejmě také ještě o postup, který nemají hráči Bílého baletu jistý.

Před koncem roku nás ještě čeká velice těžké utkání. Ve 14. kole totiž pojedeme na Mestallu, tam se utkáme s místní Valencií. Před Vánoci je ještě na plánu domácí duel s nováčkem ze Zaragozy.

Právě kolo, kdy budeme hrát proti Zaragoze, se bude předehrávat již v tomto týdnu. Barcelonu totiž zanedlouho čeká Mistrovství světa klubů, které se bude hrát ve Spojených arabských emirátech. Zápas v Xerezu tak Blaugranas odehrají pozítří od 22:00.

Celá liga bude mít po 15. kole volno, které potrvá 14 dní. První zápas Realu Madrid v roce 2010 se odehraje 3./2. ledna (podle rozpisu, který týden před zápasem určí vedení ligy), to budeme hrát na Osasuně.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!