Katalánci na Ronalda svítili laserem

Čas 29. 11. 2009, 23:18 | Autor Karlos | Zdrojmarca.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

<Aktualizováno> Je známo, že během El Clásica panuje na Nou Campu proti Realu velice nenávistná atmosféra. Dnes si fanoušci na hráče Realu dokonce přinesli lasery, které jsou při takových příležitostech stále populárnější.

Hráči Los Merengues dnes prohráli druhý ligový zápas v této sezoně. V El Clásicu nedokázali dani ani gól a prohráli brankou Zlatana Ibrahimoviće 1-0. Nejen to pro ně bylo nepříjemností.

Museli se totiž smířit s velice nepřátelským publikem, které svoji nenávist k Blancos dávalo často hlasitě najevo. Ale nejen nepříjemný řev, s kterým by se dalo vyrovnat, ale i laserové útoky se během dnešního zápasu objevily.

Hlavním cílem fandů Blaugranas byl Cristiano Ronaldo. Na toho si 'posvítili' většinou po nějaké sporné situaci, kdy chtěl Portugalec vybojovat nějakou standardní situaci po faulu, který nebyl evidentní, nebo nebyl.

Během zápasu se stal terčem ještě další portugalský reprezentant. Tentokrát šlo o stopera Pepeho a to po jednom z faulů na Thierryho Henryho.

Možná to některým přijde jako banalita, ale takové svícení může hráčům způsobit i zdravotní problémy, dokonce mohou mít hráči potíže i se zrakem. Například v Itálii za takové chování fanoušků vyfasovala Neapol pokutu 15 000 eur.

Věřme tedy, že tento problém nezanikne a fanoušci, nebo samotný barcelonský klub, budou potrestáni. PS: Pro fanoušky Barcy, toto není nějaké fňukání, ale holý fakt ;). Fotografie přiložená ke článku není fotomontáź. Stejny úkaz můžete vidět v následujícím krátkém, ale výstižném videu.
<
Potřebujete Flash player k přehrání videa

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!