Švéd v základu, Messi s Ronaldem na lavičce

Čas 29. 11. 2009, 13:40 | Autor vjetef | Zdrojgoal,com , rm.com
Ronaldo + Raúl
Ronaldo + Raúl

I tak by mohl vypadat začátek utkání, alespoň o tom hovoří poslední zprávy, které se dostaly na povrch ohledně sestav.

Kvůli zraněním se totiž začala stahovat mračna nad třemi hlavními protagonisty El Clasica, nyní se jejich osudy zdají být zase o něco jasnější. 


Podle zpráv AS to zatím vypadá tak, že Barcelona je ochotná riskovat a poslat na hřiště od začátku pouze Ibrahimoviče, zatímco Messi by zůstal sedět na lavičce.

Stejně tak by měl první půli zápasu z lavičky sledovat i Cristiano Ronaldo a to i navzdory tomu, že během tohoto týdne už naplno trénoval. To znamená, že by v základě po boku Higuaina nastoupil Benzema. 


Nicméně tyto zprávy nejsou definitivní, jak už totiž oba tábory uvedly, konečné rozhodnutí padne těsně před začátkem zápasu. Do toho už zbývají jen hodiny, ale už teď je jasné, že to bude jeden z nejsledovanějších zápasů roku.


Vždyť do Barcelony přijelo na 711 novinářů z 22 zemí světa, jen aby sledovali dnešní Clasico mezi Realem Madrid a Barcelonou. Na místě bude připraveno dalších více než 80 členů tisku, 35 televizních a 19 rozhlasových stanic bude utkání na Nou Campu přenášet do celého světa. Mezi zeměmi, které do Barcelony vyslaly své zástupce jsou například Švédsko, Norsko, Katar, Brazílie, Čína, Spojené státy a Rusko.messi a ronaldo

 


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!